cartower

Kde mohu auto zaparkovat před odjezdem na dovolenou?

Díky modernímu parkovacímu systému se zvýší kapacita parkovacích míst i několikanásobně. Navíc si mohou řidiči své parkovací místo online rezervovat.

Chytré parkování ušetří obcím prostor i náklady

Parkování ve městech je někdy velice problematické. A to především tam, kde není dostatek prostoru pro vytvoření více kapacitního parkoviště. Moderním řešením, které se uplatní prakticky všude, může být chytré parkování.

  • Jedná se o vertikální rotační parkovací systém CAR TOWER, který umožní parkování až 16 osobních vozidel na ploše, která by byla běžná pro dvě parkovací místa.

Ovládání tohoto parkovacího systému je zajištěno pomocí dotykové obrazovky, identifikační karty nebo čipu. Další výhodou je to, že systém nevyžaduje žádnou stálou obsluhu. Řidiči, kteří se rozhodnou na tomto místě zaparkovat, si mohou své místo předem rezervovat z pohodlí domova přes internet.

  • Chytré parkování CAR TOWER se také vyznačuje nízkými náklady na provoz a údržbu.

Stavba parkoviště

Výroba parkovacích věží je celkem složitá díky dokonale propracovanému systému. Veškeré dílce do sebe musejí přesně zapadnout dokonce s přesností na desetiny milimetru.

  • Celý systém je po uvedení do provozu ovládán díky panelu před věží a automobily se točí shora dolů.
  • Věž dokáže nejen najít pro každého řidiče volné parkovací místo, ale také vyhodnotí, která cesta pro zaparkování bude pro něho efektivnější.

Nejedná se tedy o vjezd pouze jedním směrem, ale o rozhodnutí o směru podle aktuální situace. Bonusem parkovací věže je také možnost přemístění a stavba parkoviště na jiném místě.

Efektivní parkování

Parkovací systém CAR TOWER je efektivním řešením především pro každou obec, která nemá dostatek parkovacích míst. Tento systém nabízí několik možných variant pro efektivní parkování. Rozdíl mezi nimi je zejména v kapacitě zaparkovaných vozidel. Jednotlivé varianty mohou pojmout od 6 do 16 vozů.

  • Tato samostatně stojící konstrukce vyniká dlouhodobou životností a také snadnou instalací, která může být provedena už do tří dnů.
  • Celá konstrukce se dá libovolně přemístit a také dodatečně zastřešit nebo doplnit dalšími prvky.
This entry was posted in Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.