Proč si udělat výlet do ZOO Zlín?

ZOO Zlín možná není tak známou zoologickou zahradou jako jiné v České republice, což je škoda. Jde totiž o zahradu čítající spoustu nádherných zvířat a nabízející návštěvníkům patřičný nadstandard, podívanou a zábavu. Jestliže uvažujete o tom, že byste v nejbližší době chtěli navštívit některou ze zoologických zahrad, tak právě ZOO Zlín se může stát vaší jasnou volbou.

Spousta krásných expozic

Když se vydáte do ZOO Zlín, na první pohled vás jistě ohromí dostatečný výpis expozic, které zde můžete nalézt. Je to pár charakterově odlišných působišť se spoustou exotických zvířat, jež jste doposud možná ani neviděli. Jen pro představu, zde je jejich krátký výčet.

  • Afrika – Sloni afričtí, pavilon afrických kopytníků, nosorožci, antilopy, vodušky a další.
  • Asie – Pandy červené, tygři ussurijští a asijská voliéra.
  • Austrálie – Dingové novoguinejští, stezka běžce Emu, labutě a pelikáni.
  • Amerika – Amazonie, tropická hala, tapíři, lachtani a ostatní.

V ZOO Zlín samozřejmě nenarazíte pouze na zvířata, jak by si mohl, kdo myslet. Na vysoké úrovni je zde také flóra, kterou tvoří třeba japonská zahrada Mu-Shin, rostliny éry dinosaurů a originální a dech beroucí mexická příroda.

Alexas_Fotos / Pixabay

Dostatečné vyžití pro děti i dospělé

Zoologická zahrada ve Zlíně nabízí zároveň i řadu promyšlených doprovodných programů a spoustu služeb. Využít můžete například prohlídek s průvodcem, stát se můžete ošetřovatelem v ZOO na vlastní kůži nebo se projedete speciálním vláčkem. Možností zábavy a vyžití je zde více než dost. Vedle komentovaného krmení v předem dané hodiny si můžete zajít i na vynikající jídlo do některé z tamních restaurací. Děti si mohou hrát na bezpečných atrakcích a vy budete rozjímat při lahodném jídle a pití v dokonalém přírodním prostředí. Tak neváhejte, protože ZOO Zlín už netrpělivě čeká.

This entry was posted in Česká republika and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *