Levné ubytování pro skupiny a školy přímo v Praze


Plánujete hromadný výlet do metropole České republiky? Bude vás velká skupina nebo dokonce pár školních tříd? Pakliže takovou cestu připravujete na více dnů, potom jistě sháníte ubytování vyhovující vašim požadavkům.

V rámci skupin, respektive hromady lidí, je určitě kladen velký důraz na nižší pořizovací náklady ve spojení s potřebnou kvalitou. Takové ubytování pro školy Praha vám dokáže nabídnout hned několik specializovaných zařízení. A my vás právě s jedním z nich seznámíme.

Nadstandardní ubytování pro skupiny

Poskytovatelem pohodlného a komfortního noclehu je Pension a Hostel Akát, který má velice znamenité situování v centrální části Prahy. Objekt disponující celkem 32 pokoji v odlišných ubytovacích prostorách:

  • pension,
  • apartmány,
  • hostel.

Je tedy pouze na vás, jakému standardu dáte přednost a hlavně kolika lůžkové pokoje budete vyžadovat. Ubytování pro skupiny Praha prezentuje jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje, v nichž naleznete praktické zázemí – prostory pro odkládání věcí, LCD televize, koupelna, vlastní toaleta a mnohé další.

V okamžiku, kdy znáte Pension a Hostel Akát, vám jistě nic nebrání v pohodlné rezervaci pro víc jak 100 osob, s níž může být spojena také přínosná možnost parkování pro autobusy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pohodlný nocleh i se stravováním

Ubytování pro školy a skupiny v Praze samozřejmě nekončí jen uložením se do příjemné postele. V rámci tohoto pensionu si v místní restauraci objednáte i snídaně nebo polopenze, a to pro všechny hosty naráz. Zkrátka plnohodnotný servis se vším všudy.

Usnadněte si plánování skupinového výletu do historické metropole ČR a proveďte včasnou rezervaci dostatečného počtu míst. Pension a Hostel Akát je vám se svými profesionálními službami plně otevřen a je schopen splnit také individuální požadavky zákazníků.

Znáte snad lepší a levnější způsob, jak vyřešit skupinové ubytování v Praze?

This entry was posted in Česká republika, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.