flight

Přímé lety do oblíbených světových destinací

Dovolená v zahraničí je pro každého z nás odměnou a odpočinkem, o tom asi není žádných pochyb. Vzhledem k tomu, že lidé často vyráží do vzdálených míst, používají jeden z nejrychlejších dopravních prostředků. A tím je pochopitelně letadlo. Pokud máte rádi model cestování, kdy nastoupíte do letadla a po několika hodinách vystoupíme ve vysněné destinace, máme pro vás pár zajímavých tipů. Ty se budou týkat primárně přímých letů, které mají přece jenom něco do sebe.

Přímé lety po Evropě

Nejprve vám nabízíme pár tipů na přímé lety z Prahy do vyhlášených evropských metropolí. Ty jsou samozřejmě dostupnější než exotika, a tak se v nich můžete octnout téměř v jakémkoliv ročním období bez jediného přestupu.

V rámci Bulharska je to například Sofie, u Francie pak Lyon, Nice, Paříž a Bordeaux. Pokud jde o Chorvatsko, přímým letem se během krátkého času dopravíte do Splitu, Zadar i Záhřebu. U Řecka je seznam ještě bohatší, což dokazují mnohé řecké ostrovy. U Itálie platí něco obdobného. Zmínit lze místa jako Catania, Bologna, Benátky, Řím, Pisa a Verona.

V podobném duchu lze pokračovat ve Španělsku, kde můžete směřovat do Málagy, Madridu, Tenerife i Valencie. Přímé lety fungují také na Kypr, do Portugalska a na Maltu.

Přímé lety za exotikou

Jestliže dáváte přednost větším dálkám a exotice, narazíte na podstatně menší počet přímých letů. Přesto nemusíte v některých případech přestupovat. Třeba, když poletíte do Číny, Kataru, Jižní Koreje, Turecka, Egypta, Maroka, Tuniska a Spojených arabských emirátů. V tomto výčtu přímých letů by neměly chybět ani Spojené státy americké. Konkrétně jde o New York a Filadelfii. Za zmínku stojí i kanadské Toronto a Montreal.

Tak co, už jste se rozhodli, jaké přímé lety zvolíte pro své cestování? Ať už poletíte v létě nebo v zimě, určitě si budete schopni vybrat.

This entry was posted in Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.