sTpwHt cx

Dovolená v západních Čechách

Blíží se jaro a s jeho příchodem se určitě těšíte na to, až budete moci vyrazit někam na pár dní mimo domov. Záleží samozřejmě na tom, jaká bude panovat situace kolem epidemie koronaviru a vládních opatření, nicméně už nyní je vhodný čas si zarezervovat ubytování. Mnozí z vás možná zvolí západní Čechy, kde je řada zajímavých míst a lokalit.

Klatovsko – brána do Šumavy

Západní Čechy jsou z turistického hlediska velmi oblíbenou štací. Zvláště Šumava, kde si užijete vycházky v nádherné přírodě, zároveň máte možnost navštívit historická města a památky. Příkladem budiž Klatovy a jejich okolí. Město je jakousi vstupní branou do západní části Šumavy. Penziony na Šumavě najdete prakticky v každé obci, takže je z čeho vybírat. Zvolit pro penzion Klatovy se vyplatí, můžete odtud vyrážet na denní výlety na hory, za historickými stavbami a památkami, mezi něž se řadí kupříkladu vodní hrad Švihov.

Sušice – ráj pro aktivní sportovce a milovníky historie

Dalším zajímavým místem je rozhodně Sušice. Starobylé město okouzlí příznivce historie. Na své si zde přijdou také sportovci, dá se odtud plavit po vodě, jet na kolech, ale i chodit pěšky po turistických trasách. S hotely a penziony Sušice taktéž nemá problém, vzhledem k vysokému zájmu je ale dobré si ubytování v regionu zajistit s dostatečným předstihem, což platí hlavně pro letní a zimní sezonu.

S vyhledáváním ubytovacích zařízení se nemusíte zbytečně trápit. Pokud se chystáte třeba na letní dovolenou právě v západních Čechách, vyberete si snadno penziony na Penzion.cz. Na webu naleznete bohatou škálu objektů v různých cenových relacích, z nichž si zvolíte zázemí dle svých představ a finančních možností.

Všichni si jistě přejeme, aby letošní jaro a léto proběhly bez přísných restrikcí a mnozí z nás se mohli vydat na zaslouženou dovolenou. Západní Čechy jsou bezesporu místem, kde najdete patřičné zázemí a odvezete si domů krásné zážitky, na něž budete ještě dlouho poté vzpomínat.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *