Firemní akce na tom správném místě

Firemní školení, pracovní večírky, teambuilding a podobné věci. To jsou požadavky mnoha společností, které potřebují rozvíjet své zaměstnance, přinášet jim patřičnou zábavu a prezentovat důležité věci. Nejlépe na příjemném místě se vším všudy, jež splní svůj účel na výbornou.

Jestliže hledáte takové zázemí pro firemní školení, pak vám přinášíme jeden praktický tip.

Stylový statek se vším všudy

Co byste řekli na tradiční architekturu, unikátní atmosféru a bezkonkurenční zázemí pro pořádání nejrůznějších firemních akcí? A ty nemusí být pouze pracovního rázu. Vaši zaměstnanci a obchodní partneři mohou absolvovat řemeslné kurzy v truhlárně a v dílnách. Zábava, s níž se v dnešní době dostane jen málo lidí do kontaktu.

K tomu si připočtěte stylové ubytování a vynikající restauraci. Právě v ní díky ryze české kuchyni polahodíte své chuťové pohárky a užijete si gastronomický zážitek. A nakonec jsou to i školící prostory, kde můžete realizovat pracovní záležitosti. Až tři školící místnosti, kompletní vybavení a nadstandardní zázemí. To vše v duchu kreativního objektu s dlouhou tradicí.

Možná si nyní pokládáte otázku, kdy vám prozradíme název takového komplexního zařízení, jež bude splňovat všechny vaše předpoklady v plné míře? Tak na to vám odpovíme právě teď.

Využijte originální statek se vším všudy

Tím ideálním místem pro pořádání nejrůznějších firemních akcí, ale také svateb, rodinných oslav a podobných společenských událostí je Statek Bernard. Ten si vás podmaní svou jedinečnou atmosférou a překrásným prostředím, kde lze nejenom pracovat, ale i relaxovat.

Pokud chcete zjistit více informací, navštivte internetový portál www.statek-bernard.cz, kde se toho dozvíte přehršel a zároveň budete moci nahlédnout do originálních útrob tohoto zařízení. Když firemní akce, tak jedině ve stylu a na úrovni.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *