Vodní park Bešeňová s novým saunovým domem

Dovolená s rodinou nebo přáteli kde zažijete zábavu a zároveň také i relaxaci. Doporučujeme vám dovolenou ve Vodním Parku Bešeňová, kterého je součástí Wellness & SPA Bešeňová.

Vodní park Bešeňová se perfektně hodí jak pro rodiny, tak i pro přátele.

Pokud se nemůžete rozhodnout, kde strávit dovolenou s rodinou nebo přáteli, doporučujeme vám kombinaci relaxace a pohody se zábavou.

Ve Vodním parku Bešeňové je vstup pro děti úplně zadarmo. Nejmenší členové rodiny do 6 let mají vstup do vodního parku Bešeňová zdarma. Udělejte jim radost a vezměte je do Bešeňové. Zabaví se na mnohých atrakcích ať už ve vodě nebo mimo ni.

V Bešeňové budete moci navštívit mnohá exotická, ale i domácí zvířátka. Těšit se můžete na papoušky, želvy, emu, kozy, slípky a mnoho jiných. Kromě toho, že si je budete moci prohlédnout, můžete se s nimi vyfotit a pohladit si je.

Pro děti je k dispozici až 13 toboganů a skluzavek. Dohromady je to téměř 1,5 km toboganů a skluzavek, kde se děti mohou bavit celý den. V Bešeňové jsou k dispozici tobogany a skluzavky pro děti od 120 cm. Toboganová věž, venkovní skluzavky, termální tobogany a další na vás čekají v pohodové Bešeňové, samozřejmě jsme nezapomněli i na nejmenší přírůstky v rodině v našich bazénech si mohou také i zaplavat miminka, která ocení hlavně příjemně teplou a průzračnou vodu. Kromě toho tu máme i malé bazénky pro ty nejmenší, kde hladina vody má jen 20-30 cm.

Bešeňová nabízí také relaxační Wellness & SPA pro rodiče nebo pro jedince.

Holisticky zaměřený wellness důrazem na péči o tělo, duši a mysl je zdrojem nové energie pro každého. Nový wellness & spa nabízí propojení Liptovské přírody prostřednictvím březových stromů, Bešeňovské jeskyně s nekonečnými vodopády a velkolepým Saunovým dómem. Vychutnejte si klidné chvíle v příjemném prostředí tepidaria a načerpejte novou energii. Harmónia představuje obrovský a jedinečný svět relaxace, vůní a zážitků pro stovky návštěvníků, každý den. Návštěva wellness & spa nabudí organismus a dá mu potřebnou energii na celý den.

Součástí nového saunového komplexu je i moderní Saunový dóm, kde budete moci zažít jedinečné saunové rituály s hudebními a světelnými efekty.

Doporučujeme vám ubytování v hotelu Bešeňová nebo v hotelu Galeria Thermal Bešeňová, která vám zajistí DCK Rekrea Ostrava.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *