Naplánujte si svatbu na Jižní Moravě

Svatební den by měl být v životě každého z nás nezapomenutelný a příjemný. Pokud jej nechcete mít na tradiční radnici, zvolte něco daleko originálnějšího a útulnějšího. Podlehněte kouzlu Jižní Moravy, která toho nabízí více než dost. Zaměřte se na vinařství, jež vám bude schopno poskytnout úchvatné prostory historické barokní stavby, dostane se vám plnohodnotného servisu se vším všudy, a ještě si pochutnáte na lahodném vínu.

Přesně takhle by měla vypadat vaše budoucí svatba, již můžete začít plánovat třeba hned, protože pro vás máme jeden velice zajímavý tip.

Vinařský dvůr na faře

Vsaďte na rodinné vinařství Holánek, respektive na Vinařský dvůr na faře, který vás oslní svým umístěním v Ivani a hlavně tím, co nabízí. Celoroční provoz, posezení na stylové zahrádce a dvoře, domácí občerstvení, příprava nejrůznějších specialit od ryb až po grilované pochutiny, bohatá vinotéka a parkování.

Pokud byste zde chtěli naplánovat vysněnou svatbu na Jižní Moravě, bude pro vás připraven nejenom sklep, ale také vynikající svatební menu na míru, svatební pokoj a možnost sezvat až 100 hostů, přátel a rodinných příslušníků. Tak může vypadat novodobá svatba Jižní Morava.

Firemní akce a degustace

Ve Vinařském dvoře na faře to svatbou pochopitelně končit nemusí. Stačí, když se podíváte na internetový portál https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/, a hned se dozvíte, že v těchto prostorách lze realizovat nejrůznější degustace, ale také firemní akce, na něž zúčastnění určitě nezapomenou.

Navštivte 200 let starý a zrekonstruovaný historický areál, usedněte do překrásného vinného sklepa a dopřejte si té opravdové atmosféry Jižní Moravy. To není jen pouhý sen, ale díky Vinařskému dvoru na faře i běžná realita. Tak co, už víte, kde se bude konat vaše budoucí svatba, firemní akce nebo jen příjemná degustace s přáteli?

This entry was posted in Česká republika, Inzerce and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *