Hotel Zvon – ideální volba pro České Budějovice a okolí

Hotel Zvon v Českých Budějovicích je perfektní výchozí bod pro poznávací turistiku v jižních Čechách. Polohou přímo na náměstí umožňuje hostům být stále v centru dění města a v těsné blízkosti významných památek (Samsonova kašna, Černá věž, nebo Dominikánský klášter).

V okruhu 30 km se nachází památky ze seznamu kulturního dědictví UNESCO. Doporučujeme navštívit zejména Holašovice a Český Krumlov. Milovníci přírody a pohybu si zde přijdou na své. Cyklistické trasy vedoucí přes město až k jihočeských rybníkům. Některé dokonce až do sousedního Rakouska!

Za návštěvu určitě stojí i muzeum piva v pivovaru Budvar. V zimním období jsou velkým lákadlem tradiční adventní trhy s bohatým kulturním programem, probíhající přímo před okny našeho hotelu!

Naše pokoje

V našem hotelu naleznete všechny běžné druhy pokojů, jak standardní pokoje, tak i pokoje exkluzivně zařízené jen těmi nejkvalitnějšími materiály pro náročnou klientelu. Přesvědčte se sami a navštivte nás!

Naše restaurace

Restaurace Zvon s kapacitou 40 míst je velice překrásná restaurace s originálním vyřezávaným stropem ze 17.století. Z restaurace si užijete kouzelný výhled na už spomínané českobudějovické historické náměstí.

Náš kuchařský tým zde připravuje špičkové lokální pokrmy z hovězího, jehněčího a telecího masa z naší vlastní biofarmy, konkrétně z nedalekého Mysletíně. Vinotéka našeho sommeliera Zdeňka Novotného je výkladní skříní pravých moravských a rakouských vín se skvělou chutí.

This entry was posted in Inzerce, Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *