Vyrazte na zimní dovolenou s novým krasavcem

Chystáte se vyvézt letos v zimě rodinu do hor na pořádnou lyžovačku? Ale máte obavy, zda váš vůz takovou zatěžkávací zkoušku zvládne? Pomýšlíte na to, že si auto na dovolenou půjčíte a jako většina ostatních ve vaší situaci hledáte tu nejlevnější autopůjčovnu? Opravdu jste přesvědčení, že cena je v tomto případě to nejdůležitější kritérium?

Do hor bezpečně s pohonem na všechny čtyři

Já osobně při výběru auta, které nás bezpečně odveze na dovolenou na hory, kladu důraz na jiné parametry. Podstatný je pro mě náhon na všechna čtyři kola (quattro). Představte si, že skončíte někde v Alpách pod kopcem, který nebudete moci vyjet. A máte po dovolené. To se vám se čtyřkolkou nestane. Není v tomto případě lepší připlatit si a strávit dovolenou bez komplikací než se na dovolené nechat omezovat technickými nedostatky vašeho dopravního prostředku?

Bezpečnost především

Asi nejpodstatnějším kritériem, kterému podřizuji výběr vozu je pro mě bezpečnost mojí rodiny, proto vybírám z aut v dobré kondici, která mi nepřipraví nežádoucí překvapení. Při výběru autopůjčovny tedy vybírám z nabídky těch, která mají největší výběr bezpečných a spolehlivých vozů v dobrém stavu.

Nejrozsáhlejší nabídka je na Easyrent

Z půjčoven spolehlivých aut mě nejvíce zaujala půjčovna easyrent.cz, jejíž nabídka je opravdu nejrozsáhlejší a poskytne spolehlivý vůz pro každého.

Její nabídka uspokojí náročné klienty, kteří mohou vybírat například z luxusního SUV Audi Q7 s trvalým náhonem všech kol – Quattro, doplněný o interiér v kůži a komfortní vzduchový podvozek. Nebo pro větší počet osob nabízí půjčovna easyrent.cz exkluzivní SUV LandRover Discovery HSE v nejvyšším stupni výbavy s odpruženým podvozkem a panoramatickou střechou. Vejde se do něho až 7 osob.

Méně náročné klienty uspokojí čtyřkolka Škoda Karoq s integrovanou navigací, adaptivním tempomatem a sedmistupňovou převodovkou, která je navíc vybavena tažným zařízením pro případ nouze.

Pokud máte rádi styl, můžete zvolit jasně oranžový Mini Clubman s náhonem na čtyři kola schovávající pod kapotou přeplňované turbo. Tento krasavec nabízí dostatek místa i komfortu pro čtyři osoby. Podle informací půjčovny patří mezi nejoblíbenější vozy flotily. Vůbec se nedivím.

Větší skupiny ocení naftový minibus Mercedes Benz Vito s automatickou převodovkou v nepřehlédnutelné červené barvě.

Všechny výše zmíněné vozy by splnily naše požadavky, ale já osobně volím kompaktní SUV Opel Mokka X s náhonem všech kol, tempomatem a velmi příjemnou spotřebou do 5l / 100 km, jež naše rodina zvláště ocení.

Služby spojené se zapůjčením jsou samozřejmostí

Klidnou dovolenou zajistí nabídka dalších služeb, jako například dálniční známka na všech vozidlech, komplexní asistenční služby, možnost sjednání 0 % spoluúčasti a možnost přidat si k nájemní smlouvě další řidiče bez příplatku. Já osobně využívám všechny a vyrážím na perfektní dovolenou. A co vy?

This entry was posted in Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *