Ostrov Krk láká k nezapomenutelné dovolené


Ostrov Krk je jedním z nevětších v jadranském moři. Pýcha Chorvatska, která každoročně táhne nadšené turistky k aktivnímu i relaxačnímu odpočinku, vynikající gastronomii a průzračné vodě. Nepropásněte letos svou příležitost a vydejte se na ostrov, kde se pohodlně ubytujete a získáte vše potřebné pro spokojeně strávenou dovolenou.

Proč právě ostrov Krk?

Důvod je velice zřejmý. Na jednom jediném místě máte příležitost spatřit velké krásy Jadranu. Od čistého prostředí přes ohromující flóru až po řadu přírodních úkazů, pamětihodností a klidných míst určených k odpočinku.

Ostrov Krk je ideální destinací pro mladé a postarší páry, včetně rodin s dětmi, jež tu naleznou zázemí pro koupání, každodenní výlety a lahodné večeře. K tomu do značné míry přispívá také přátelská atmosféra a vstřícnost tamních lidí.

Ubytujte se na ostrově Krk

Aby vaši plánovanou letní dovolenou v Chorvatsku provázela jen samá pozitiva, měli byste si dát záležet na výběru vhodného ubytování. Volit lze z mnoha apartmánů odlišných cenových kategorií, které se mohou nacházet v blízkosti centra nebo samotného moře.

V rámci komfortního noclehu na ostrově Krk vám dokonce nebude chybět ani možnost vzít si s sebou čtyřnohého člena rodiny. Stačí pouze vědět, co od svého pobytu v Chorvatsku očekáváte a kde ubytování naleznete.

Apartmány a studia v soukromí

Ať už bude vaše cesta k Jadranu zaměřena na sport, odpočinek, zábavu či relaxaci, určitě vás osloví nabídka cestovní agentury ABC. Ta připravila pro Chorvatsko 2017, konkrétně na ostrově Krk, spoustu zajímavých míst k ubytování, v rámci něhož nalezte vše potřebné.

Prožijte letošní dovolenou u moře v naprostém klidu a v kombinaci s bezkonkurenčním ubytovacím zázemím, jež vám poskytne základnu při návratech z pláží a výletů. Užijte si slunné dny, čisté moře a rozlehlé pláže na tom správném místě.

This entry was posted in Chorvatsko, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.