Exotická dovolená může mít spoustu podob

Každoroční dovolená u moře v Chorvatsku je určitě příjemným odpočinkem. Neříkejte však, že vás tyto opakované cesty nenudí? Ležet na stejné pláži a nepodívat se za hranice ubytovacího zařízení či konkrétního města?

Co takhle dodat letním zájezdům zcela jinou a netradiční podobu? Dopřát si více exotiky, poznávání a především nevšedních zážitků, jež vám nikdo nikdy nevezme? Pakliže kývete, že ano, bude vás jistě zajímat produktové portfolio cestovní kanceláře Redoktravel.

Dovolená v exotických destinacích

Tento dlouholetý specialista sází na cestovatelský komfort a dává si hodně záležet při výběru zajímavých míst po celém světě. Spojení dobrodružství, odpočinku a zábavy. To vše v kombinaci s velice lákavými cenami.

Jestliže máte touhu, vydat se do vzdálených krajin, určitě vás osloví tato nabídka.

  • Okruh Marokem s výletem do Sahary
  • Nespoutanost východní Kanady a objevování jejího půvabu
  • Kaňony v pohoří Atlas a berberské osady
  • Indie a její významné pamětihodnosti

Přesně tak má vypadat exotická dovolená, kterou si s cestovní kanceláří Redoktravel naplánujete do nejmenšího detailu. K dispozici vám totiž budou odborníci, jež konkrétní destinace dokonale znají.

Když exotika, tak jedině s Redoktravel

exoticka dovolenaSmyslem každé dovolené je odpočinek, poznání a hlavně nasbírání nových a nezapomenutelných zážitků. A právě ty přijdou sami od sebe ve výše uvedených místech, v nichž se budete cítit, jako v jiném světě.

Redoktravel vám zprostředkuje exotickou dovolenou v libovolném ročním období a pro vámi stanovený počet lidí. Jednou můžete vyrazit jako zamilovaný pár, podruhé zase s kompletní rodinou. Okuste tradice, kulturu a zvyklosti tamních obyvatel. Navštivte světově uznávané pamětihodnosti, přírodní úkazy a dopřejte si lahodné gastronomie dané země.

Dejte přednost komfortnímu a výjimečnému cestování s Redoktravel.

This entry was posted in Egypt, Indie, Inzerce, USA and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.