Vyrážíte na dovolenou do Beskyd a sháníte ubytování? Poradíme vám

Vyrážíte na dovolenou do Beskyd? Děláte dobře. Beskydy jsou velmi atraktivním pohořím, které by měl navštívit za svůj život alespoň jednou každý z nás. Jsou zároveň skvostem České republiky, ovšem radost dělají i jiným zemím, na jejichž území se nachází. Beskydy skutečně nejsou ryze českou záležitostí, rozprostírají se totiž i na území Polska, Ukrajiny a také na Slovensku. Pokud si vyjete do Moravskoslezských Beskyd, poradíme vám, kde se ubytovat. Vždyť ubytování bude to, na co se po dni plném turistiky budete těšit nejvíce.

Jak jsme zmínili, Beskydy jsou v současné době velmi atraktivní. Denně sem zavítají stovky turistů, jejichž hlavním cílem je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, kterým je Lysá hora. Lysá hora však není jediným vrcholem, který je možné zdolat. Takových vrcholů bychom na prstech jedné ruky nespočítali, každého okouzlí nějaký jiný.

Ať už se rozhodnete zdolat Lysou horu nebo jiný krásný vrchol Beskyd, určitě se bude jednat o náročný výšlap, za který je třeba se odměnit. Nejčastěji se turisté odměňují pivem ze zdejšího Beskydského pivovárku, ale také se odměňují wellnessem či odpočinkem v hotelovém pokoji.

Jaké ubytování zvolit?

Když si budete vybírat ubytování pro svou dovolenou, hledejte ubytování, které se nachází v těsné blízkosti nějakého z vrcholů. Doporučujeme rekreační centrum Sepetná, které se nachází přímo pod Lysou horou.

Proč právě rekreační centrum Sepetná?

Důvodů, proč zvolit zmiňované rekreační centrum, je mnoho. Důvodem mohou být možnosti ubytování (je možné si vybírat z bungalovů, hotelu, penzionu nebo chaty), ale také důvodem může být široká nabídka služeb a zážitků, které centrum nabízí. Zatímco dospělí ocení fantastickou zdejší kuchyni nebo wellness služby, děti si “zařádí” na zdejším koupališti nebo případně na dětském hřišti, které je zde k dispozici.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *