Kam v létě k moři na dovolenou?

Vzhledem k pokročilé jarní době je nejvyšší čas, pustit se do plánování letní dovolené. Hned na počátku všeho byste se měli rozhodnout pro to, zda poletíte letadlem nebo vyrazíte automobilem. Právě na základě této volby totiž budete přistupovat i k cílovým destinacím.

Kam na dovolenou autem?

Jestliže padne volba na automobil nebo dokonce autobusovou dopravu, nabízí se jedna z nejoblíbenějších zemí Čechů, kterou je pochopitelně Chorvatsko. A to především kvůli přijatelné vzdálenosti. Zavítat ovšem můžete i do Itálie či Bulharska. To svým Slunečným pobřežím láká stále více turistů. Velký vliv na to má bezpochyby fakt, že se domůžete vynikajícího poměru cena/komfort.

Kam na dovolenou letadlem?

Jestliže si chcete dopřát vyššího nadstandardu při cestě do cílové destinace, padne volba na letadlo. Kdo by ostatně odolal možnosti octnout se na hotelu během pár hodin letu? V tomto směru jednoznačně vede Řecko, na které navazuje také Španělsko. V těchto prosluněných zemích si dopřejete slunka více než dost.

Pokud hledáte tipy na netradiční a méně vyhledávané destinace, nebojte se zaletět si například do Portugalska. Pro milovníky vybrané exotiky jsou tu pak Maledivy, Kapverdské ostrovy, Srí Lanka a Zanzibar. Jestliže dáváte přednost luxusu, zvítězí Spojené arabské emiráty.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Phil_Bird).

This entry was posted in Ostatní and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *