Užijte si lyžování ve Slovinsku

Zima je obdobím, kdy většina z nás vyráží na hory. V tomto směru je určitě z čeho vybírat. Pokud vás nenadchnou české hory, pak samozřejmě můžete vyjet do zahraničí. Dnes už se však nemusíte spoléhat pouze na rakouské a italské Alpy, které jsou spojeny s relativně vyššími finančními náklady.

Oblíbené se v několika posledních letech stalo lyžování ve Slovinsku. Ceny obdobné, jako v České republice, jen kvalita služeb na mnohem vyšší úrovni, včetně bezkonkurenčních sjezdovek a nadstandardního zázemí.

Naplánujte si lyžování ve Slovinsku 2019

Jestliže máte rádi atraktivní ceny za skipasy, přijde vám vhod, že děti do šesti let mají lyžování zcela zdarma a užívat si můžete nejrůznějších zimních radovánek. Slovinsko je tou správnou destinací, kam byste měli vyrazit.

Vybírat si můžete hned z několika populárních oblastí, kde se vám dostane všeho potřebného.

  • Hotel Kranjska Gora
  • Gozd Martuljek
  • Krvavec
  • Bled
  • Vogel a další

Lyžování Slovinsko 2019 změní váš názor na tuto malou zemi, jíž s oblibou budete navštěvovat každou zimu. Mohou za to nejenom všechny výše uvedené informace včetně snadno dostupných lyžařských svahů, ale i spousta ostatních věcí.

Užijte si opravdovou pohodu na horách

Slovinsko 2019 lyžování na překrásných svazích, to je to, co byste měli vyhledávat pro nadcházející zimní sezónu. Možnost poznat věhlasná pohoří a zároveň si dopřávat domácí atmosféry, ke které patří i výtečná gastronomie v podání štrúdlu, klobásy, jelit, polévky jota a mnohých dalších pokrmů.

Začněte s plánováním zimní dovolené s dostatečným předstihem a rezervujte si hotel v některé z výše uvedených oblastí. Jako opravdoví milovníci sportu jistě oceníte kvalitní zázemí, jež přináší slovinské Alpy v celé svojí kráse. Slovinsko 2019, to je záruka lyžování na skutečně vysoké úrovni se vším všudy. Neváhejte a přesvědčte se o tom také.

This entry was posted in Slovinsko, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.