Vyzkoušeli jste někdy únikovou hru?

Při cestování po českých krajích narazíte na bezpočet přírodních skvostů, pamětihodností a ostatních zajímavostí. Hledáte-li v tomto směru jistou originalitu a neotřelost, rozhodně nezapomeňte navštívit hlavní metropoli České republiky. V Praze je totiž možností více než dost.

Prostřednictvím tohoto článku vám chceme přinést jeden velice zajímavý a originální tip na to, jak strávit 60 minut plných zábavy, logického přemýšlení, napětí a očekávání. Je to oblíbená úniková hra v Praze, kterou vám v následujících řádcích popíšeme trochu podrobněji.

Jak funguje únikovka Praha?

Únikové hry sklízí úspěch po celém světě, proto se není čemu divit, že se pozvolna začínají objevovat také v našich velkých městech, konkrétně v Praze. Jestliže v tomto směru chcete vsadit na nejmodernější únikovou hru vůbec, padne volba na Zloděje snů. Ano, takovým originálním názvem se pyšní interaktivní únikovka, jež je do velké míry spjata s novodobou technikou, filmovými efekty a vynikajícím zvukovým doprovodem.

Úniková hra Praha neboli Escape Game Praha vás zavede do místnosti, ze které se budete muset dostat s pomocí vlastního logického myšlení. Hádanky, luštění, záhady, adrenalin, dobrodružství, to všechno zažijete před tím, než dohledáte potřebný artefakt k opuštění místnosti.

Hra trvá 60 minut a mohou se ji účastnit minimálně dva hráči, maximálně šest hráčů. To znamená, i vynikající možnost teambuildingu přímo v centru Prahy.

Dejte při cestování zelenou únikovým hrám

Poznávejte, zkoumejte a prožívejte. Vnukněte svému cestování po městech České republiky zcela novou tvář a vyhledávejte také únikové hry. V Praze vás jednoznačně osloví Zloděj snů nebo připravovaný Fantom staré Prahy. To všechno jsou zdroje nevšední zábavy a něčeho nového. Navíc cenové náklady na absolvování únikovky jsou velice přijatelné.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.