Únikové hry pro rodiny

V dnešní době se můžete s rodinou věnovat nejrůznějším aktivitám. Pokud zrovna nemáte chuť na sport nebo společné kino, vyzkoušejte únikové hry, jež získávají na rostoucí popularitě. Nevíte, co si pod takovým pojmem představit? Pak vám to mile rádi sdělíme.

Únikové hry jsou reálnými hrami v reálném prostředí. Představte si například to, že s celou rodinou budete uzavřeni do daného prostoru, jež může být tematicky laděn a z něj se musíte dostat ven. Například za pomoci nejrůznějších nástrojů, v rámci odhalování nápověď a řešení libovolných situací. Zábava a napětí pro celou rodinu, včetně dětí.

Oblíbené únikové hry

Velká města už dnes disponují několika typy únikových her pro rodiny nacházejících se na patřičných místech. A vždy se zaměřením na nějaké to téma. Volit pochopitelně můžete jednodušší, ale také složitější hry. To už záleží na vás samotných. Zde je několik oblíbených únikových her.

Pokud se budete nacházet přímo v centru Prahy na Václavském náměstí, určitě si nenechte ujít únikovou hru zvanou EscapeRooms Prague. Opakem toho bude třeba netradiční venkovní úniková hra zvaná Patraci. A pokud byste chtěli své rodinné síly změřit s jinou rodinou, máte pochopitelně šanci. I na takové požadavky svět únikových her myslí. Okuste třeba hru s názvem Puzzle Room.

blickpixel / Pixabay

Ve výčtu únikových her pro rodiny by šlo pochopitelně pokračovat.

  • ActionGame
  • DeCrypt
  • Escapepoint
  • Jungle
  • MindMaze
  • Profesorova pracovna
  • Útěk z Alcatrazu
  • Tajemství hlavolamu a další

Stačí si jen přečíst úvodní scénář únikové hry, který vás vtáhne do konkrétní doby. To pochopitelně podpoří i samotné místo realizace, kde se úniková hra bude odehrávat. Děj, kulisy a ty nejmenší detaily se stanou tím, co vás s celou rodinou zabaví na patřičnou dobu.

Tak neotálejte a vyzkoušejte novodobou zábavu, kterou jsou právě únikové hry.


This entry was posted in Česká republika and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *