Zábavné aquaparky pro děti

Vymýšlíte pro své malé ratolesti zábavu na nadcházející víkend nebo prázdniny? Přemýšlíte nad tím, kam byste je mohli vzít a kde se budou cítit opravdu dobře a zaskotačí si? Co takhle vyrazit do některého z moderních aquaparků nacházejících se na území České republiky. V tomto směru je totiž z čeho vybírat.

Začněte na Moravě a pokračujte do Čech

Možná to ani netušíte, ale výběr aquaparků v naší zemi je více než bohatý. Jeden z těch nejnovějších se nachází ve známém moravském středisku. Je to Aquapark Moravia Pasohlávky, kde na váš a vaše děti bude čekat až 20 tobogánů, 12 bazénů a 24 saun. Kromě toho si pochopitelně můžete dopřávat i nejrůznějších procedur.

Když pak vyrazíte směrem do Krkonoš, určitě neminete Aqua Park Špindlerům Mlýn. Takové profesionální wellness centrum se vším všudy, kde si na své přijdou nejenom děti, ale i dospělí. Nechybí dokonce ani člunový tobogán.

Hodně populární, velký a vybavený je i Aquapark Babylon v Liberci. Ten prošel náročnou rekonstrukcí a přináší spoustu tematických oblastí, od přímořského městečka s majákem až po možnost poznávání podmořského světa. Takový osobitý komplex zaměřený především na

mrkt / Pixabay

příběhy Julese Verna.

Jestliže budete chtít koupání spojit i s patřičnou termální lázní a službami tohoto typu, zkuste Termály Losiny, kde si kromě přemíry zábavy užijete hlavně odpovídající regeneraci.

Nakonec ještě největší park ve Střední Evropě, kterým je Aquapark Čestlice. Ten vám nabídne vodní svět v té největší kráse. Moderní fitness, SPA služby a přemíra zábavy pro nejmenší. V tomto unikátním aquaparku můžete nejenom relaxovat, ale užijete si řady sportovních aktivit. Tři tematické paláce najdou zalíbení u jakéhokoliv dítěte.

Pokud tedy nevíte, kde s dětmi strávit víkend nebo odpoledne, může být některý z těchto aquaparků jednou z možných variant.

This entry was posted in Česká republika and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *