Aquaparky v ČR

Léto doslova vybízí k nejrůznějším vodním hrátkám a k aktivitám podobného rázu. Pakliže doma nemáte zahradní bazén a nechcete se vydávat ke klasickému rybníku, vsaďte na české aquaparky, jichž se v České republice nachází více než dost. A je pravdou, že každý z nich vám přináší něco nového a neotřelého. Pojďte se tedy s námi zaměřit na ty nejpopulárnější z nich.

Aquapark Čestlice a další

Náš výpis bychom samozřejmě měli započít pýchou mezi všemi aquaparky. A to tak, že se zmíníme o Aquaparku Čestlice. Ten obsahuje až šest tobogánů, tři strmé skluzavky a bezpočet dalších vodních radovánek. Palác dobrodružství, ve kterém mimochodem nechybí ani Palác pokladů, jež podnítí onu výjimečnou rodinnou atmosféru. V tomto směru si naprosto každý přijde na to své.

Podceňovat byste však neměli ani ostatní aquaparky nacházející se v České republice.

  • Aquapark Olomouc – Celoročně využívaný komplex i s možností venkovního koupání. V areálu se nachází až 25 metrů dlouhý plavecký bazén.
  • Aquapark Uherské Hradiště – Ten prezentuje bylinné, turecké, ale i finské lázně. Užívat si můžete nejenom koupání, ale také slaný whirpool a mnohé jiné.
  • Aquapark Šutka – Padesátimetrový bazén, vodní bar s občerstvením, divoká řeka a další akční doplňky, jež nadchnou nejenom děti, ale i dospělé.
  • Aqualand Moravia – Unikátní komplex ve známém městě Pasohlávky, který obsahuje až dvacet tobogánů, sedm bazénů, ledové studny, aromatické lázně a ostatní věci.

mrkt / Pixabay

A pokud náhodou pocházíte ze severu Čech, máme pro vás také jeden lákavý tip. Tím je Centrum babylon v Liberci, kde na vás čekají nejrůznější labyrinty, masážní lehátka, IQ park zkoumající vaši fyzickou zdatnost, ale i odpočinek na lehátkách u bazénu.

Tak nepromeškejte koupací sezónu, která se nemusí vztahovat pouze na léto, ale může být díky výše uvedeným aquparkům doslova celoroční.

This entry was posted in Česká republika and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *