Vytvořte si fotografie z dovolené

Dovolená je určitě nezapomenutelným momentem pro spoustu lidí. Okamžity, během nichž si sami nebo s rodinnou dostatečně odpočinete, naberete nové životní síly a prožijete bezpočet krásných zážitků. Je zcela pochopitelné, že většina cestovatelů si svou dovolenou zvěční s pomocí digitálního fotoaparátu nebo mobilního telefonu.

Po příjezdu domů pak máte dvě možnosti, jak naložit s pořízenými fotkami. Buď je necháte v digitální podobě, nebo je převedete do té papírové a hmotné. To je pro spoustu lidí daleko pohodlnější varianta, protože své zvěčněné momenty mají v podstatě na dosah. V tomto směru vám může pomoci Empikfoto, jež toho nabízí více než dost.

Fotografie z dovolené za zvýhodněnou cenu

U tohoto specialisty máte možnost nechat si vyvolat fotografii již od 2 Kč, což je víceméně bezkonkurenční cena, která se bezpochyby může snižovat i s objednaným množstvím vyvolávaných fotografií. Ty mohou nabývat klasického formátu od 9×13 cm až po velké fotografie 70×100 cm. Originální jsou například panoramatické fotografie dosahující rozměrů 30×76 cm.

Takové fotky si můžete umístit nejenom do rodinného alba, jež s nadšením ukážete jakékoliv návštěvě a rodinným příslušníkům, ale naložíte s nimi dle vlastních potřeb.

U Empikfoto to však obyčejnými fotografiemi rozhodně nekončí.

Originální památka z dovolené

Použité fotografie z dovolené si můžete nechat zvěnčit na spoustě dalších předmětů. Kromě klasických obrazů to mohou být například hrnečky nebo polštáře, na nichž se bude vyjímat vaše originální fotka. Velice populární jsou také pouzdra a puzzle přinášející dostatečný způsob zábavy.

Hodně lidí si v posledních letech oblíbilo tematické fotoknihy, u nichž můžete ovlivňovat nejenom provedení vnějšího obalu, ale i počet fotografií uvnitř, včetně jejich rozmístění a ladění. V dnešní době se meze rozhodně nekladou.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *