Dog Fest 2018 už se blíží

Máte doma čtyřnohého miláčka, se kterým rádi vyrážíte na výlety libovolného typu? Pak byste v žádném případě neměli přehlédnout největší festival svého druhu v České republice. Je to Dog Fest 2018 zaměřený právě na psy, jež se pyšní velice bohatým a působím programem.

Zábava, soutěže, vzdělávání, programy pro rodiny s dětmi a řada nejrůznějších zajímavostí. Tohle všechno je DogFest 2018, který se koná už 1. září 2018. Proto neváhejte a zakupujte vstupenky s dostatečným předstihem.

Program Dog Fest 2018

Na pražském Střížkově vedle Parku Přátelství u metra se v osudnou sobotu sejde až osmdesát účinkujících všeho druhu. Právě ti vás budou provázet celým dnem, během něhož se na onom místě objeví stovky talentovaných psů.

Hlavním partnerem této akce je Reedog, jež umožnil stvoření bezkonkurenčního programu započínajícího už v 11 hodin. V rámci programu vás čekají záchranářští psi, chrtí závody, módní přehlídka, psí psycholog Rudolf Desenský, agility, canicross, vodní sporty, DogFrisbee a mnohé další.

Budete moci poznat psy asistenční, trenéry psů, navštívíte veterinární zónu a podíváte se na psy celní. Možností v tomto případě bude více než dost a věřte, že v průběhu celého dne se zabaví nejenom dospělí a psi, ale také děti.

Na Dog Festu 2018 vám nebude cokoliv chybět

Udělejte si 1. září 2018 čas a vyrazte na psí fesťák, který je jediný svého druhu v České republice. Dokonale strávený den s dětmi bude podpořen širokým dětským programem, street food, piknik zónou, zábavou, soutěžemi a v neposlední řadě i hudební vložkou. To je nabídka na dokonale strávený den, jíž lze jenom stěží odolat.

Buďte u toho, až dojde k zahájení největšího psího festivalu v České republice, který si dozajista užije celá rodina včetně psích mazlíčků. Dog Fest 2018 se blíží, tak buďte připraveni. A jak by řekli pořadatelé akce „ocas na to“.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *