legoland

Vezměte děti do Legolandu

Každé malé dítě asi zná stavebnici zvanou Lego. Ta má sáhodlouhou historii, takže si s ní v mládí možná hrála i řada rodičů. Není se proto čemu divit, že když se vysloví pojem Legoland, všem dětem ale i dospělým vyskočí radostný úsměv na tváři. Pokud si chcete splnit sen, respektive svým ratolestem, vyrazte do některého z nich.

Kde se nachází Legolandy?

Legoland je ve své podstatě zábavním parkem, jehož téma je jasně dané. Je to stavebnice Lego. Vyrazit v tomto směru můžete do různých parků nacházejících se nejenom v Evropě, ale také ve Spojených státech amerických.

Je to například Legoland Billund, Legoland California, Legoland Deutschland, Legoland Dubaj, Legoland Japan, Legoland Windsor, Legoland Florida a Legoland Malaysia. Právě první jmenovaný Legoland z tohoto seznamu je tím nejstarším. Jeho brány se světu otevřely už v roce 1968 a celkem nabízí devět zcela odlišných světů. Není se proto čemu divit, že v dánské Kodani je tento Legoland jednou z nejnavštěvovanějších zábavních atrakcí.

Naopak nově připravovaným parkem je Legoland v New Yorku, který spatří světlo světa, co nevidět a stane se tak nejmladším Legolandem vůbec. Pokud chcete vyrazit do Legolandu v Německu, tak ten byl otevřen v roce 2002.

legoland

Co všechno vám nabízí Legoland?

Je pravdou, že Legoland, to jsou především miliony kostiček Lega a nejenom to. Vedle spousty zábavních atrakcí se můžete těšit také na ty vodní, což dokazuje Legoland Water Park, kde si děti užijí vlnobití, řeky a mnohé další. V takových zábavních parcích pochopitelně nechybí ani tematický Legoland Hotel, takže z takového výletu můžete udělat opravdu plnohodnotnou dovolenou se vším všudy. Nechybí ani restaurace, prodejny suvenýrů a mnohé další. Věřte nebo ne, Legoland se pro vás i vaše děti stane doslova zážitkem na celý život. O tom se můžete přesvědčit na vlastí kůži.

This entry was posted in Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *