flight

Nepropásněte levné letenky na dovolenou

Spousta lidí rádo cestuje. Pokud do této skupiny patříte i vy a chcete poznávat nejrůznější světové krásy, potom budete potřebovat platnou letenku. Dopravní lístek, na němž můžete ušetřit nějaké ty peníze, které se vám hodí třeba pro zábavu v konkrétní destinace. My vám nyní představíme několik tipů, jak na letenkách ušetřit.

Nakupujte letenky s předstihem

První rada zní celkem jednoduše, nakupujte letenky o několik týdnů až měsíců dříve podle toho, do jaké světové destinace se chystáte. Mělo by to být ideálně dva měsíce dopředu, ale je to pochopitelně individuální.

Začněte používat slevové servery na letenky. Kromě nich ovšem sledujte i sociální sítě, kde se čas od času objeví také velice zajímavé tipy s omezenou kapacitou nebo časovou platností, takže se vyplatí být dostatečně rychlý. Levné letenky získáte tak, že budete odlétat z poloviny týdne, kdy jsou lety levnější.

Ušetřit můžete i tak, že letenky ve výsledku nakoupíte přímo u leteckých společností, a nikoliv přes přeprodejce. Svou připravenost můžete podpořit tak, že se zaregistrujete do nejrůznějších newsletterů a zajímavé akce vám budou chodit automaticky na email.

flight

Vybírejte si speciální lety

Jestliže chcete létat levně, musíte se hold spojit i s přestupem nebo trochu komplikovanějším letem na delší vzdálenost. V rámci takových leteckých spojů můžete ušetřit poměrně velké množství finančních prostředků. V rámci levného létání se do kurzu dostávají i menší letiště. Ty vychází na méně peněz nežli ta velká.

A pokud byste se rozhodli vyrazit na dovolenou na poslední chvíli, máte také samozřejmě možnost sehnat levné letenky. Stejně, jako lze zakoupit cenově výhodné letenky s dostatečným předstihem, můžete si koupit také ty na poslední chvíli, které jsou vystaveny třeba jen 24 hodin před samotným odletem. Takže nezbývá, než se pustit do hlídání a hledání.

This entry was posted in Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *