aquarium

Navštivte Mořský svět Praha

V České republice se nachází spousta zajímavých míst, která vám poslouží jako ideální cíl pro rodinný výlet. Jestliže paříte k milovníkům podmořského světa, rozhodně nemusíte vyrážet za hranice Česka. Nápomocen vám v tomto směru bude Mořský svět Praha. Podmořská zoo, kde si každý přijde na to své.

Jak šel čas s Mořským světem Praha

Tento projekt vznikl v roce 2002. Na počátku všeho stály malé expozice, které měly maximálně objem kolem sedmi tisíc litrů. Jenže, velký zájem návštěvníků, nadšení a možnosti rozvoje se postaraly o to, že v aktuální době zde můžete vidět akvárium čítající dokonce sto tisíc litrů mořské vody. V něm se mimo jiné pohybují žraloci.

Co všechno nabízí Mořský svět Praha?

Jak už prozrazuje samotný název tohoto projektu, čeká na vás překrásná podívaná z podmořského světa. To znamená živočichové a ryby, které žijí v moři a v životě byste je ve volné přírodě možná ani nespatřili.

aquarium

Krásná podívaná začíná už ve vstupní hale, na níž navazují přízemní prostory a chodby. Nechybí multimediální plocha, jeskyně nebo pirátská loď. Tohle všechno je připraveno jak pro běžné návštěvníky, tak pro školy a firmy. Pravidelně jsou zde pořádány akce nejrůznějšího formátu. Jak jinak než spojené s podmořským životem.

Mořský svět Praha se pyšní opravdu pestrou mořskou flotilou ryb a živočichů. K vidění jsou kromě žraloků takové unikáty, jako Klipka měsíčková, Čtverzubec pruhovaný, Hvězdice uzlovitá, rejnoci, pestrobarevné korály a mnohé jiné.

Účastnit se zároveň můžete nejrůznějších soutěží, popřípadě využijete možnosti nákupu krásných suvenýrů. Ty vám zprostředkují velice osobitou a nezapomenutelnou vzpomínku z návštěvy těchto prostor. Začíst se můžete také do blogu plného nejrůznějších informací pocházejících z Mořského světa Praha. Tak neváhejte a naplánujte si krásné odpoledne s rodinou na tou správném místě.

This entry was posted in Česká republika. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *