Zařiďte si ubytování Kouty nad Desnou a vyrazte na hory v Česku

Blíží se pololetní a pak jarní prázdniny, což je skvělá příležitost vzít rodinu na hory. Nemusíte jezdit daleko do zahraničí a platit drahé permanentky. Momentálně si sníh užijete i v Česku, a kdyby se během příštích týdnů trochu oteplilo, pořád máte šanci zalyžovat si na umělém.

Velmi dobrá sněhová situace je aktuálně například v Jeseníkách. Nejvíce kilometrů sjezdovek v provozu hlásí Kouty nad Desnou, užijete si tam celkem 8 km. Mají sice technický sníh, ale ve výšce 40-70 cm, což je dostatek.

Rodiny s dětmi budou nadšené

Otevřené jsou dva vleky a jedna šestisedačková lanovka, vlek K Snowparku nabízí i večerní lyžování. Kouty nad Desnou budou skvělé zejména pro rodiny s dětmi, protože v současné době mají otevřené jen lehké a střední sjezdovky, freeride trasy jsou bohužel uzavřené. Nejdelší zdejší sjezdovky mají půl kilometru.

Roubenky Annaberg

Ubytujte se v roubence

Kouty nad Desnou lákají také na levné a pohodlné ubytování. Oproti takovým střediskům, jako je například Špindlerův Mlýn, výrazně ušetříte, a ještě si užijete své soukromí. Roubenky Annaberg nabízí ubytování Kouty nad Desnou i s wellness službami a bazénem. Pro čtyřčlennou rodinu bude skvělý klasický apartmán, jestli vás jede více, můžete mít půlku roubenky. Pokud jezdíte v celé partě, pronajměte si třeba celou roubenku.

Vyzkoušejte něco nového

Hory nejsou jen o lyžování na sjezdovce. Kouty nad Desnou nabízí také trasy pro běžkaře. Nejznámější z nich je patrně okruh s názvem Stadion, který se točí kolem nádrže Dlouhé Stráně a má necelé 3 km, takže jej zvládnete i s dětmi. Případně můžete vyzkoušet letos tolik populární skitouring, tedy turistiku na lyžích. Jestli v létě rádi chodíte po horách, teď si místo pohorek obujete skialpové lyžařské boty, lyže a vydáte se na cestu.

Na horách se dá zažít spousta sportovních aktivit. A když je všechny zvládnete, můžete se večer odměnit třeba posezením ve vířivce.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *