Roubenky Annaberg

Zařiďte si ubytování Kouty nad Desnou a vyrazte na hory v Česku

Blíží se pololetní a pak jarní prázdniny, což je skvělá příležitost vzít rodinu na hory. Nemusíte jezdit daleko do zahraničí a platit drahé permanentky. Momentálně si sníh užijete i v Česku, a kdyby se během příštích týdnů trochu oteplilo, pořád máte šanci zalyžovat si na umělém.

Velmi dobrá sněhová situace je aktuálně například v Jeseníkách. Nejvíce kilometrů sjezdovek v provozu hlásí Kouty nad Desnou, užijete si tam celkem 8 km. Mají sice technický sníh, ale ve výšce 40-70 cm, což je dostatek.

Rodiny s dětmi budou nadšené

Otevřené jsou dva vleky a jedna šestisedačková lanovka, vlek K Snowparku nabízí i večerní lyžování. Kouty nad Desnou budou skvělé zejména pro rodiny s dětmi, protože v současné době mají otevřené jen lehké a střední sjezdovky, freeride trasy jsou bohužel uzavřené. Nejdelší zdejší sjezdovky mají půl kilometru.

Roubenky Annaberg

Ubytujte se v roubence

Kouty nad Desnou lákají také na levné a pohodlné ubytování. Oproti takovým střediskům, jako je například Špindlerův Mlýn, výrazně ušetříte, a ještě si užijete své soukromí. Roubenky Annaberg nabízí ubytování Kouty nad Desnou i s wellness službami a bazénem. Pro čtyřčlennou rodinu bude skvělý klasický apartmán, jestli vás jede více, můžete mít půlku roubenky. Pokud jezdíte v celé partě, pronajměte si třeba celou roubenku.

Vyzkoušejte něco nového

Hory nejsou jen o lyžování na sjezdovce. Kouty nad Desnou nabízí také trasy pro běžkaře. Nejznámější z nich je patrně okruh s názvem Stadion, který se točí kolem nádrže Dlouhé Stráně a má necelé 3 km, takže jej zvládnete i s dětmi. Případně můžete vyzkoušet letos tolik populární skitouring, tedy turistiku na lyžích. Jestli v létě rádi chodíte po horách, teď si místo pohorek obujete skialpové lyžařské boty, lyže a vydáte se na cestu.

Na horách se dá zažít spousta sportovních aktivit. A když je všechny zvládnete, můžete se večer odměnit třeba posezením ve vířivce.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.