Návštěva Nízkých Tater je základ

Kdo nenavštívil Demänovskou dolinu v Nízkých Tatrách, jako by nebyl. Ta je považována za nejkrásnější dolinu Nízkých Tater a hlavní centrum cestovního ruchu. Dolina je součástí Národního parku Nízké Tatry.

Přírodní krásy Slovenska

Oblast nabízí řadu lyžařských středisek, kde nejznámějším je třetí nejvyšší vrchol Chopok (2 024 m n. m.). Krajina také láká na světoznámé jeskyně, nádhernou přírodu s vhodnými klimatickými podmínkami, možnost letní turistiky nebo lezení po horách. Středisko wellness hotelů je zase místem pro odpočinek a relaxaci po náročném dni stráveném na horách. Demänovská dolina nabízí širokou škálu možností a aktivit, jak si odpočinout a nabrat tak nové síly.

Ubytování pro rodiny s dětmi i nadšené sportovce

ubytování v této lokalitě není díky velkému množství hotelových středisek nouze. Určitě by ale byla škoda nezmínit hotel Repiská, ve kterém se Vám naskytne neopakovatelný výhled na panorama Nízkých Tater a Chopku. Pokud si potrpíte na dobré jídlo, určitě byste měli navštívit hotel Ski & Wellness Residence Družba, který patří k nejoblíbenějším hotelům v Jasné. Dalším skvělým místem, kde se můžete ubytovat, je penzion Jozef, který se nachází v nádherném přírodním prostředí, kousek od lyžařského střediska Jasná. Jestli stále váháte kde se ubytovat, obraťte se na DCK Rekrea Ostrava. Tato cestovní kancelář Vám pomůže s výběrem a doporučí Vám ten nejlepší hotel, který bude přesně podle Vašich představ.

This entry was posted in Inzerce, Slovensko. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *