Návštěva Nízkých Tater je základ

Kdo nenavštívil Demänovskou dolinu v Nízkých Tatrách, jako by nebyl. Ta je považována za nejkrásnější dolinu Nízkých Tater a hlavní centrum cestovního ruchu. Dolina je součástí Národního parku Nízké Tatry.

Přírodní krásy Slovenska

Oblast nabízí řadu lyžařských středisek, kde nejznámějším je třetí nejvyšší vrchol Chopok (2 024 m n. m.). Krajina také láká na světoznámé jeskyně, nádhernou přírodu s vhodnými klimatickými podmínkami, možnost letní turistiky nebo lezení po horách. Středisko wellness hotelů je zase místem pro odpočinek a relaxaci po náročném dni stráveném na horách. Demänovská dolina nabízí širokou škálu možností a aktivit, jak si odpočinout a nabrat tak nové síly.

Ubytování pro rodiny s dětmi i nadšené sportovce

ubytování v této lokalitě není díky velkému množství hotelových středisek nouze. Určitě by ale byla škoda nezmínit hotel Repiská, ve kterém se Vám naskytne neopakovatelný výhled na panorama Nízkých Tater a Chopku. Pokud si potrpíte na dobré jídlo, určitě byste měli navštívit hotel Ski & Wellness Residence Družba, který patří k nejoblíbenějším hotelům v Jasné. Dalším skvělým místem, kde se můžete ubytovat, je penzion Jozef, který se nachází v nádherném přírodním prostředí, kousek od lyžařského střediska Jasná. Jestli stále váháte kde se ubytovat, obraťte se na DCK Rekrea Ostrava. Tato cestovní kancelář Vám pomůže s výběrem a doporučí Vám ten nejlepší hotel, který bude přesně podle Vašich představ.

This entry was posted in Slovensko, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.