Jak si užít výlet na Karlštejn jako skutečný král?

Karlštejn je jedním z nejnavštěvovanějších českých hradů. Postavit jej nechal král český a později také císař římský Karel IV. V malebném prostředí Českého krasu, v blízkosti řeky Berounky je jeho poloha ideální. Karlštejn byl také místem pro uložení korunovačních klenotů, a to od 15. století. Letos je pro návštěvu tohoto hradu ideální období. Slaví se totiž 700 let od narození Karla IV. Jestliže plánujete výlet na Karlštejn, užijte si ho v královském duchu. Jak?

Hotel Mlýn Karlštejn nabízí unikátní akci

Na výlet spojený s návštěvou Karlštejna se nevyplatí jet jen na 1 den. To byste se zbytečně připravili o toulky po památkách a nádherné přírodě, kterou disponuje Český kras. Detailní informace o Českém krasu najdete ZDE. Navíc byste se mohli také připravit o unikátní zážitek, který nabízí luxusní hotel Karlštejn. Hotel Mlýn Karlštejn nabízí stylové ubytování pod hradem v komfortních a elegantně zařízených pokojích.

navstevujeme.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01 (1)

V hotelu je k dispozici rybí restaurace s letní terasou, konferenční prostory, relaxační centrum, pitch&putt golf a parkoviště. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2 velký ostrov s romantickým altánkem, s grilem a party stanem. Hotel Mlýn Karlštejn pro své klienty neustále připravuje speciální akce a nabídky. Jedna z nich je spojená právě s oslavou narození Karla IV.

700. výročí narození Karla IV.

V rámci oslav narození jednoho z nejvýznamnějších českých panovníků si i hotel Mlýn Karlštejn připravil pro své zákazníky speciální ubytovací balíčky. Balíček 700. výročí narození Karla IV. je určen pro klienty, kteří si chtějí pobyt v Českém krasu užít jako skuteční panovníci. Balíček se skládá z ubytování ve stylovém dvoulůžkovém pokoji a z dalších „královských služeb“. Velký podíl na dalších službách má zejména restaurace Karlštejn.

navstevujeme.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Co vás čeká?

Hned při příjezdu obdržíte od hotelu sklenku vína z vinic, které zakládal právě Karel IV. Pak přichází čas hodování v panovnickém stylu. Čeká na Vás “Pečínka Karla IV. – Snězte, co můžete”! Večer si můžete posedět pod altánkem a kochat se krásným prostředím. Ráno vám obsluha naservíruje snídani přímo ve vašem pokoji. Pak se odeberete na hrad, ale nikoliv po svých, ale kočárem, jako správný panovník. Součástí balíčku je i prohlídka hradu, včetně výstavy tzv. karlštejnského pokladu. Neváhejte a zarezervujte si ubytování v hotelu Karlštejn ve vámi vybraném termínu.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *