Navštivte galerii konferenčních videí z pohodlí domova

Se zájmem docházíte na semináře a konference nejrůznějšího typu? Máte rádi vzdělávání z odlišných oborů za přispění zkušených odborníků a profesionálních lektorů? Pak pro jednou zapomeňte na návštěvy vzdálených míst a oddávejte se vizuálnímu pohledu z pohodlí domova.

Je to speciální projekt MotivP TALKS, s pomocí něhož nemusíte opouštět příjemné křeslo domova, ale dáte přednost virtuálnímu cestování. Služba, díky které se dostanete k více jak 3 500 videí z konferencí z libovolných koutů České a Slovenské republiky. To vše navíc zcela zdarma.

Průmysl 4.0, Střelba na pohyblivý cíl a další konference

Výběr je v tomto směru skutečně bohatý. Na své si tak mohou přijít lidé z rozdílných oborů, jež hledají inspiraci, nové znalosti, dovednosti a rádi si vyslechnou zkušenosti novodobých manažerů, vysokoškolských odborníků a specialistů.

Oblíbeným seminářem se stal Průmysl 4.0. Technologické výzvy, infrastruktury, standardizace a mnohé jiné zajímavé informace. Za zmínku samozřejmě stojí i konference Střelba na pohyblivý cíl v podání Vladimíra Maříka a řada ostatních, za nimiž nemusíte cestovat a užijete si je z pohodlí domova.

  • motivpStřelba na pohyblivý cíl
  • Inspirativní ráno
  • Aktivní věk 2016
  • Career Days 2016
  • MotivP Business Brunch

Poznejte významné osobnosti z libovolných oborů

Není to každopádně jenom Vladimír Mařík, o němž jsme se zmínili v rámci konference Průmysl 4.0. Jsou to také mnozí další, se kterými se dozvíte spoustu hodnotných informací bez osobní návštěvy daného místa. Jsou to například Ondřej Fryc, František Horník, Vladimír Kovář nebo Vítek Filip. Lidé, jež ve svém segmentu něco znamenají.

Navštivte virtuální galerii videí a nenechte si ujít žádnou z tematických konferencí, prostřednictvím níž se dozvíte hodně. Okuste populární, unikátní a nadčasový projekt MotivP TALKS a dopřejte si spousty bezplatných záznamů z přínosných přednášek.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *