Navštivte největší pravidelné setkání pro pracovníky HR

Dnešní pozvánka patří HR manažerům a lidem, kteří se pohybují v oblasti středního a vyššího managementu. Patříte-li do cílové skupiny i vy, pak vás bude akce s názvem Business Brunch® zajímat. O co jde a k čemu slouží? Odpovědi se dozvíte v následujících odstavcích.

Business Brunch® je místo, kde se pravidelně potkávají lidé s podobnými zájmy. Prioritou je sdílení informací, myšlenek, názorů a praktických zkušeností. Jde o skvělou příležitost k navazování nových obchodních vztahů a vyměňování kontaktů. Jednotlivé akce se vždy nesou v duchu určitého tématu.

Konzultativni-prodejNa akcích Business Brunch® přednáší kapacita v oboru – zkušený lektor, kouč a odborník na oblast řízení lidských zdrojů PhDr. František Hroník. Patří k nejvýraznějším osobnostem v oblasti psychologie práce v ČR i na Slovensku a zasloužil se o rozvoj psychodiagnostiky online.

Podstatou přednášek je dobře odvedená týmová práce. František Hroník již odpřednášel několik desítky originálních témat a vždy se setkal s velmi pozitivní odezvou ze strany účastníků. Ti mají po přednáškách dostatek prostoru na otázky a jejich zodpovězení.

Business Brunch® je bezesporu jednou z nejnavštěvovanějších akcí svého druhu. Společnost MotivP setkání připravuje již více než 10 let. Témata vždy volí s ohledem na předpokládaný vývoj daného oboru.

Setkání personalistů Business Brunch® je známé pro svou přátelskou a otevřenou atmosféru. Akce zaplnila prázdné místo, které v této oblasti chybělo. V době před rokem 2005, kdy byl uspořádán vůbec první Business Brunch®, sice nějaké akce existovaly, ale šlo pouze o lokální setkání bez požadované úrovně.

A na co se můžete těšit v brzké době? Září 2016 se ponese v duchu „konzultativního prodeje“, říjen na téma „kognitivních stylů“ a prosinec na téma „prevence ztráty nadšení“.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *