rafting na rece

Prožijte aktivní dovolenou díky raftingu

Plánujete rodinnou dovolenou nebo výlet s přáteli? Dáváte přednost spíše pohybovým aktivitám před povalováním se u moře? Pak pro vás máme několik praktických tipů, jak taková dovolená může vypadat. Možností máte kolem sebe více než dost, o čemž se můžete přesvědčit v následujících řádcích.

Rafting je populární v mnoha zemích

Ať už patříte k milovníkům vodních radovánek, nebo jen chcete zkusit něco nového, rafting je určitě tou správnou volbou. Hodně vyhledávané je v tomto směru Rakousko. Rafting na tamních řekách není ničím náročným a zvládne ho každý, kdo někdy sjížděl obyčejnou českou řeku. Při této aktivitě si užijete nejenom dostatek vody, ale také adrenalinu a přírodních krás.

Rafting Salza je v tomto směru sázkou na jistotu. Tato řeka je populární mezi amatéry i zkušenými vodáky. Každý si zde přijde na to své. Omezovat se pochopitelně nemusíte jen touto řekou. V Rakousku jsou vyhledávané i řeky Isel a Möll. Pokud chcete více na sever, zvolte norskou řeku Sjoa. Spousta dechberoucích krás a zážitků na vás čeká na pověstné slovinské řece Soča.

Pokud chcete více na sever, zvolte norskou řeku Sjoa. Cestovní kancelář SMART travel má na této řece českou raftovou základnu s tradicí přes 30 let. S takovými zkušenostmi se nemůže pochlubit žádný jiný subjekt. Nabízí rafting pro jednotlivce i skupiny, které Norskem putují po vlastní ose. Rafting je skvělým zpestřením při návštěvě Norska.

Aktivní dovolená s profesionály

Pokud nemáte v této oblasti plánování dovolené dostatek zkušeností, popřípadě nechcete kupovat zajíce v pytli, obraťte se na opravdové specialisty. Zaměřte se na produktovou nabídku cestovní kanceláře SMART travel, kde si na své přijde dozajista každý. Skončit totiž nemusíte pouze u raftingu, jak by si mohl kdo myslet. Aktivní dovolená má neomezené množství podob.

Právě vaší volbou se může stát kupříkladu cyklozájezd. Ten je samozřejmě naplánován od A až do Z, takže vy se nemusíte o cokoliv starat a jen si budete užívat nezaměnitelného cyklo dobrodružství. Tak neváhejte a začněte s plánováním dovolené, na niž budete hodně dlouho vzpomínat. Dejte zelenou aktivnímu zájezdu, který stojí skutečně za to. Nebudete litovat.

This entry was posted in Rakousko, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.