Využijte levné ubytování v Šumperku

Plánujete dovolenou v Šumperku? Sháníte pro své zaměstnance ubytování v tomto městě? Jste sportovním týmem, který zde absolvuje soustředění a potřebuje kvalitní nocleh? Ať už jsou vaše cesty jakéhokoliv charakteru, ve všech případech vám bude nápomocen Hotel Sport v Šumperku. Ten se nachází na vynikajícím místě u Tyršova stadionu, a stane se tak pro vás výchozím bodem pro cokoliv.

Nově zrekonstruované apartmány

Velký vliv na váš budoucí komfort a pohodlí budou mít jistě aktuálně zrekonstruované apartmány, jimž se dostalo patřičné modernizace po změně současného majitele. Hotel Šumperk v podání tohoto ubytovacího zařízení tak bude adekvátní konkurencí pro jiné podniky v tomto městě.

Vybírat si můžete z dvoulůžkových apartmánů s kuchyňkou. Právě v rámci nich vám nebude nic chybět. Najdete zde patřičné útočiště před plánovaným sportovním zápasem, rodinným výletem nebo firemní akcí. Možností je více než dost.

A co více, součástí Hotelu Sport v Šumperku je restaurace nabízející denní obědové menu. Kapacita až 50 míst je naprosto dostačující. V případě hokejového utkání lze jejích služeb využívat dokonce až do 22 hodiny.

Letní a zimní rekreace v Jeseníkách

Vsaďte na levné ubytování v Šumperku a vyrážejte odtud do širokého okolí. Využijte tuto vstupní bránu do Jeseníků, kde na vás čeká nejenom překrásná příroda, ale i možnost neomezeného sportovního vyžití. A to jak v létě, tak v zimě. Popřípadě můžete využít služeb Tyršova stadionu, kde se nachází tenisové kurty, fotbalové hřiště, atletický areál a mnohé jiné.

Dopřejte si patřičnou úroveň poskytovaných služeb a upotřebte zmodernizovaného provozu Hotelu Sport v Šumperku. Vsaďte na kvalitní servis a velice zajímavé ceny, které potěší naprosto každého. Neotálejte a využijte rezervace online. Díky nim můžete ušetřit až 20 %. Nabídka, jak se patří.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.