restaurace jidlo

10 nejlepších pizzerií na jihu Moravy: Kde si dát tu nejchutnější pizzu?

Na jihu Moravy, kde se víno mísí s nádhernou přírodou a bohatou historií, najdeme také skvělé restaurace, které nabízejí lahodné pokrmy. Mezi nimi samozřejmě nesmí chybět ty nejlepší pizzerie! V dnešním článku se podíváme na 10 nejlepších pizzerií na jihu Moravy, které nabízí ten pravý italský zážitek.

  1. Restaurace Pleasure

Začneme s jednou z nejoblíbenějších restaurací v Brně – Pleasure Pub. Tato stylová restaurace se nachází na kraji města a je známá svými autentickými italskými pizzami. Pečou je v kamenné peci, což dodává jejich těstu ten pravý křupavý okraj a vláčné střed. Ať už máte chuť na tradiční Margheritu nebo exotičtější varianty s mořskými plody či špenátem a ricottou, Pleasure Pub uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

  1. Pizzeria La Strada

La Strada patří mezi etablované zástupce pizzerií v Brně. Jejich pizza je tenká, křupavá a plná chutí, díky čemuž si získala mnoho příznivců. Nechte se unést do světa italských chutí v La Strada a nezapomeňte ochutnat i jejich lahodné těstoviny.

  1. Pizzeria Corleone

Pizzeria Corleone v Mikulově je dalším skvělým místem, kde si můžete dopřát tu nejlepší pizzu na jihu Moravy. Vyzkoušejte zde například jejich speciální pizzu s pikantní salámou, olivami a rukolou. A pro milovníky sladkého konečku tu mají i originální Nutella pizzu!

  1. Pizzeria Oregano

V malebném Znojmě najdete pizzerii Oregano, která nabídne opravdu bohatý výběr italských pokrmů. Kromě tradičních pizz zde najdete i netradiční kombinace jako třeba pizza s hruškami a gorgonzolou či pizza s kuřecím masem a mangem.

  1. Da Antonio

Přenesme se do Hodonína, kde nás čeká další perla mezi jihomoravskými pizzeriemi – Da Antonio. Tento rodinný podnik se pyšní autentickou atmosférou a nekompromisní kvalitou surovin. Zde si můžete vychutnat pizzu s pravým italským salámem, parmazánem a čerstvou rukolou.

  1. Pizzeria Venezia

V Břeclavi se nachází další skvělá pizzerie – Venezia. Jejich pizza je známá svou šťavnatostí, bohatou náplní a lahodným těstem. Mimo klasických variant zde najdete i zajímavé kombinace jako třeba pizza s kuřecím masem, broskvemi a zakysanou smetanou.

  1. Pizzeria U Starého Mlýna

Pokud jste v okolí Kyjova, nezapomeňte navštívit pizzerii U Starého Mlýna. Jejich specialitou je velký výběr pizz se zvláštními ingrediencemi jako třeba kozím sýrem, hruškami nebo avokádem.

  1. Pizzeria La Campagnola

Tento poklad mezi pizzeriemi najdete ve Velkých Bílovicích. La Campagnola nabídne nejen tradiční italské pizzy, ale také netradiční pokrmy jako pizza s bramborami a slaninou či pizza s lososem.

  1. Pizzeria Il Castello

Il Castello v Boskovicích je další skvělou pizzerií, která se může pochlubit křupavým těstem a vynikajícími ingrediencemi. Zde si můžete dopřát například pizza s čerstvými švestkami a parmazánem.

  1. Pizzeria Don Corleone

A nakonec nás čeká pizzerie Don Corleone ve Veselí nad Moravou. Jejich pizza je známá svou křupavostí a bohatým výběrem náplní. Doporučujeme zde vyzkoušet například pizza s kuřecím masem, ananasem a kari kořením.

Takto jsme se prošli 10 nejlepšími pizzeriemi na jihu Moravy, které nabízejí tu nejchutnější pizzu. Tak co už čekáte? Vyberte si svou oblíbenou restauraci a vychutnejte si ten pravý italský zážitek! Buon appetito!

This entry was posted in Česká republika, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.