vystava amsterdame

Naplánujte si dovolenou na jaro 2022

Zamýšlíte se nad tím, kam byste po zimě vyrazili na dovolenou? Potom vám tento článek bude zajímavou inspirací. Takových míst je samozřejmě více než dost. Poslední dobou jsou hodně v oblibě zájezdy Holandsko a také dovolená Paříž. Oběma těmto destinacím se v následujících řádcích budeme věnovat podrobněji a představíme vám nezapomenutelné tipy na dovolenou.

Zájezd do Amsterdamu si užijete

Dovolená Holandsko v jarním období je ideální volbou. Možnost poznat rozkvétající Amsterdam od A až do Z je více než lákavá. A to především ve spojení s unikátní výstavou Floriade 2022. Prožijte Velikonoce v Holandsku a ubytujte se ve městě umění.

Zájezd do Amsterdamu se zajištěným ubytováním a dopravou bude tím, co jistě oceníte. Užívat si budete tradice, jedinečné architektury, tamní atmosféry, náměstí Dam, Královského paláce a již zmiňované výstavy. Procházet se budete mezi vodními kanály a zavítat můžete i do malých, a hlavně malebných uliček. Přesně tak vypadají zájezdy Holandsko.

Dovolená Francie je pro každého

Pokud Amsterdam už znáte, vyrazte do města zamilovaných. Zájezd do Paříže ve vás zanechá spoustu překrásných vzpomínek. Poznat můžete ty největší skvosty francouzské metropole. Jsou to Notre Dame, Sacré-Couer, Montmartre, Eiffelova věž, Louvre a mnohá další krásná místa. Dovolená Paříž je opět spojena s kompletní leteckou dopravou, transferem do hotelu a službami profesionálního průvodce.

Cestujte pouze s odborníky na slovo vzatými a nedělejte si starosti se zajišťováním jakýchkoliv věcí. Zájezdy Francie si užijete jedině s vhodnou cestovní kanceláří, která se o vás postará ve všech směrech. Prožijte romantiku na tom správném místě, ať už to bude Holandsko nebo Francie. Načerpejte nové životní síly, propadněte kouzlu tamního prostředí a nalaďte se po chladné a chmurné zimě. Zájezdy do Paříže a Amsterdamu jsou jasnou výzvou.

This entry was posted in Francie, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.