Cimbálka Praha vám zahraje tradiční moravské i slovenské lidové písně

Pravou cimbálovou muziku si neužijete jenom na Moravě či na Slovensku. Poté, co se dala v Praze dohromady parta skvělých muzikantů z Moravy a ze Slovenska, si ji máte možnost užít na oslavách a akcích i v hlavním městě.

Nadšení muzikanti a zpěváci pod vedením Petra Goryczky přijedou s cimbálkou kamkoliv za vámi na svatbu, rodinnou oslavu, firemní večírek, či na košt vína a pálenky. Působí zejména v Praze a okolí. Cimbálka Praha, přesným názvem Cimbálová muzika Vltava, je oblíbená i jako zpestření atmosféry, nebo speciálních akcí v restauracích, penziónech, na chatách, v lázních i v hotelech. S oblibou ji využívají firmy na svých podnikových akcích pro zaměstnance, klienty a zákazníky, na veletrzích a výstavách, či lze cimbálovkou zpestřit teambuildingovou akci.

Cimbálová muzika Petra Goryczky

Stylová hudba s cimbálem

Co čekat, když si na webové stránce https://www.cimbalovkavltava.cz/ objednáte cimbálku? Muzikanti hrají většinou v lidových krojích, v případě zájmu zákazníka ve společenském oblečení. V sestavě nikdy nechybí hlava kapely a nadšený hráč na cimbál a kontrabas, Peter Goryczka. Obvyklou sestavu tvoří dále čtyři až pět muzikantů hrajících na cimbál, housle violu a kontrabas.

Tradičně vám muzikanti zahrají oblíbené písně z Moravy, z Čech a ze Slovenska. Nechybí Vínečko bílé; Když jsem šel z Hradišťa; Za tú horů, za vysokú; To ta Helpa; Nepi Jano, nepi vodu; Išeu Macek do Mauacek; Beskyde Beskyde, kdo po tobě ide a další lidové šlágry. Muzikanti však umí zabrousit i do jiných žánrů a rádi vám zahrají píseň na přání, nebo třeba folk.

Dejte vaší akci styl

Hudba osvěží jakoukoliv akci. Pravá moravská cimbálka přijede za vámi. Ceny jsou velice přijatelné. Za hodinu si cimbálka účtuje 4000 Kč, minimálně však 8000 Kč za akci. Před každou akcí dostanete upřesněný rozpočet.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *