Stylové a tradiční ubytování na Vysočině

Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou v prostředí Žďárských vrchů? Sníte o pobytu v klasické chalupě, kde načerpáte dostatek životních sil a budete mít nadstandardní zázemí pro odpočinek? Pak pro vás možná máme jeden praktický tip.

Je to ubytování Vysočina, kam můžete vyrazit s celou svojí rodinou nebo jenom s přáteli. A je jedno, zda to bude na prodloužený víkend, týden či delší dobu. Pokud zvolíte ten správný typ ubytování, pak se vám všeho dostane plnými doušky a vy se doslova vymaníte z ruchu velkoměsta a na nějaký čas přesunete do poklidného prostředí s překrásnou přírodou kolem.

Chalupa Památka

Stále více lidí prahne po tom, strávit dovolenou v historickém objektu, který navozuje příjemnou atmosféru dávných let a přináší něco neotřelého oproti moderním hotelům, jichž je kolem nás spousta. Pokud také patříte k sortě těchto lidí, pak směřujte na Vysočině k jedinému cíli. A tím bude Chalupa Žďárské vrchy, respektive Chalupa Památka.

Ta tvoří opravdu specifické a stylové zázemí pro kohokoliv, kdo má rád tradiční styl, klid, soukromí, a přitom vše potřebné po ruce. K dispozici je ostatně spousta prostoru díky dvou hlavním pokojům v podkroví, jednomu v přízemí, třem koupelnám a originální světnici s kachlovými kamny.

Poznejte Žďárské vrchy

Situování této chalupy je opravdu vynikající, protože na dohled a dosah budete mít spoustu krás Žďárských vrchů. Strávit zde můžete nejenom relaxační dovolenou, ale také tu aktivní, k níž vám dopomohou okolní cyklostezky a turistické trasy. Z tohoto pohledu je zde vyžití více než dost a míst k poznávání je skutečně spousta.

Zapomeňte pro jednou na moderní hotel a dejte přednost klasice. Ubytujte se v historické chalupě a okuste jedinečnou atmosféru Žďárských vrchů. Poseďte na terase, zavítejte do lesů a oprostěte se od všech starostí kolem. Taková je Chalupa Památka.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *