Dovolená last minute Chorvatsko

Nabídka ubytování na poslední chvíli je nabízena po celém pobřeží Jadranu. Slevy na ubytování v Chorvatsku jsou poskytovány v mnohých apartmánech i bungalovech v rámci last minute Chorvatsko. Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi na Jadran a hledáte místo s plážemi vhodnými také pro malé děti, nabízíme vám zajímavé tipy na písečné i oblázkové pláže v Chorvatsku s pozvolným vstupem do moře. Zájezdy last minute do Chorvatska nabízí ubytování po celém pobřeží Jadranu za zvýhodněné ceny.

Chorvatsko je charakteristické svým členitým pobřežím s množstvím různých zálivů a zátok. Dlouhé písečné pláže zde tedy nejsou až tak obvyklé a převažují menší pláže různého typu, kamenité, oblázkové i písečné. Hlavní výhodou je na chorvatských plážích čistá průzračná voda a velké množství borovic, kam je možné se schovat do příjemného stínu, někdy až téměř u vody. Zájezdy last minute do Chorvatska jsou proto velmi oblíbené.

Dovolená v Chorvatsku a kam na pláže s dětmi

logo-responsiveDovolená v Chorvatsku spolu s dětmi bude příjemná například v severo-dalmátském letovisku Biograd na Moru, kde jsou převážně oblázkové, ale i písčito-oblázkové pláže. V blízkosti centra Biogradu přímo u městského přístavu se nachází městská pláž s názvem Bošana. Kousek dál podél pobřeží jihovýchodním směrem je pláž Dražica, oceněná Modrou vlajkou za její čistotu a kvalitu prostředí. Zde se vaše děti vyřádí. Jsou zde restaurace, tobogány, hřiště a další sportovní atrakce. Oblázková pláž má velmi pozvolný vstup do moře.

Pokud vyrazíte na příjemnou procházku po zdejší promenádě uprostřed zeleně, dostanete se k zátoce, ve které se nachází písečno-oblázková pláž Soline. Přímo s pláží také sousedí stejnojmenný kemp. Zde se nachází krásný borovicový háj, který obklopuje zátoku a zajistí vám příjemný stín. K pláži lze pohodlně dojet i autem, parkování je zde placené.

Dovolená v Chorvatsku plná pohody

Ve středu chorvatského pobřeží mezi Jaderským mořem a přírodním parkem Vransko jezero je letovisko Pakoštane. Díky plážím s pozvolným vstupem do vody je Pakoštane vhodné pro trávení dovolené s malými dětmi. Na jihovýchodní straně letoviska Pakoštane jsou píščito-oblázkové a oblázkové pláže Janice 1 a Janice 2 s bary přímo u pláže a nechybějí zde ani sprchy. Není zde ale moc stromů a stínu. Pláž Janica 1 má betonová mola, hřiště na volejbal a pískoviště. Janice 2 je převážně oblázková, místy i písčito-oblázková.

Severozápadně od tohoto centra města je písčito-oblázková pláž Punta se sprchami, WC a dětským hřištěm. Vedle ní je autokemp Kozarica s betonovými moly a přímo za ním v zátoce Bužakovina je další moderní soukromý areál Pine Beach. Krásná písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do moře se sportovními a dětskými hřišti. Areál je plný zeleně a možnost častého ubytování v Chorvatsku v bungalovech. Pro neubytované je vstup do areálu včetně pláže zpoplatněn.

Pokud popojedete o 2 kilometry severozápadně od centra Pakoštane, je zde pláž  Pilatuša se zátokou a písečným dnem i břehem a velmi pozvolným vstupem do vody i pro ty nejmenší děti. Kus pláže je oblázková a na okrajích jsou typické skalky. Přilehlý borovicový les je pár metrů od vody. Jsou zde WC, sprchy i restaurace. Autem dojedete přímo k pláži od vstupní brány do areálu Pine Beach.

This entry was posted in Chorvatsko, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.