Maďarsko je rájem termálních lázní

Maďarsko je země mnoha tváří. Turisty láká především na tamní termální lázně, které slouží pro odpočinek a regeneraci. Ozdravné, mnohdy i nevšední procedury vás přivedou na úplně jiné myšlenky. Pokud tedy prahnete po relaxaci v lázeňském domě a toužíte si dopřát blahodárné účinky termálních pramenů, doporučujeme podívat se na následující tipy, kam vyrazit.

Pravděpodobně jste už někdy zaslechli název Bükfürdő. Jedná se o nejmladší maďarské lázně. Proslulé je také město Harkány s okolím, které vybízí k různým aktivitám. Zapomenout bychom neměli ani na Hévíz. Dané město je zase známé pro největší přírodní termální jezero v Evropě. Jak je vidět, možností je opravdu neskutečné množství.

Hotel Piroska se nachází ve městě Bük

Vlastním wellness centrem disponuje hotel Piroska, jehož kapacita je 201 lůžek. Součástí objektu je restaurace, v níž ochutnáte nejen pravou maďarskou kuchyni, ale také mezinárodní jídla, pokud vám pikantní pokrmy typické pro Maďarsko nechutnají. Lázně nabízí tři bazény, wellness bar, saunový svět a ještě zdravotní oddělení. Oblíbené je také tepidárium. Ve volném čase můžete vyrazit do města, kde se pořádají různé akce.

Greenfield Hotel Golf & Spa leží v příjemném prostředí

Ještě zůstaneme v lázeňském městě Bük, kde leží i hotel Greenfield Hotel Golf & Spa, do něhož turisté vyráží za léčivými prameny. Přijdou si zde na své i rodiny s dětmi. V hotelu je připraveno 207 pokojů. Hosté se mohou těšit na kvalitní wellness služby, termální bazény, klasické bazény, sauny, fitness centrum a spoustu dalších atrakcí. Pokud patříte mezi milovníky golfu, můžete ukázat své umění na osmnáctijamkovém golfovém hřišti.

V současné době existuje sice neuvěřitelné množství wellness a lázeňských hotelů, ovšem ne všechny naplní vaše očekávání. Jeďte nadýchat ojedinělou atmosféru právě do Maďarska.

This entry was posted in Inzerce, Maďarsko. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *