Dovolená v Eilatu

Toužíte prožít volné dny své dovolené u moře v atraktivním prostředí, které vás nabudí novou energií? Chtěli byste navštívit pro vás neznámou lokalitu, protože rádi poznáváte nové kraje? Pak neváhejte a vydejte se do Izraele. Zde se v pouhých 5 metrech nad mořem při severním cípu Rudého moře nachází turistické letovisko Eilat. Jedná se o nejjižněji situované izraelské město, jehož průměrné teploty patří k nejvyšším v Izraeli – v létě se pohybují okolo 40 °C a v zimě neklesají pod 21°C.

Eilat – to je tropické moře a spousta zábavy

Výhodou přímořského letoviska Eilat je jeho snadná dostupnost. Má vlastní letiště, proto se stalo oblíbenou turistickou destinací mezinárodního cestovního ruchu. A že je na co se dívat. Do sytosti si můžete vychutnat pouštní ráz krajiny, nádherné pláže a korálové útesy i noční život, máte-li chuť. A nezapomeňte – v Eilatu trvá léto celých 9 měsíců. Je to výzva, protože za pouhé čtyři hodiny letu se můžete koupat v příjemně teplé vodě tropického moře.

Když nutně potřebujete odpočinek jako sůl

Potřebujete-li vypnout od všech každodenních starostí, jež vás už pomalu a jistě ubíjejí, pak dovolená u moře je tím pravým odpočinkem pro vás. Izraelské letovisko Eilat je hlavně místem relaxačním, kde si užijete spousty zábavy. Čekají tu na vás sportovní i poznávací aktivity. Můžete se věnovat vodním sportům i jachtingu, absolvovat vyjížďky na lodích se skleněným dnem nebo se potápět společně s delfíny v jejich přirozeném prostředí. Samozřejmě, že je tu pro vás přichystáno toho ještě daleko více.

Hotely v Eilatu nabízejí příjemné ubytování u moře

V Eilatu jsou na vaši návštěvu připravené hotely s kvalitními službami. Jsou vhodné jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro individuální poznávání cizí krajiny. Proč nevyužít výhodné 27% slevy na first minute pro podzimní a zimní sezonu? Navíc do oblasti, kde máte zaručené slunečné počasí. Cestovní kancelář Kareta Tour vám pomůže vybrat to nejideálnější ubytování.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *