Dárkový poukaz na wellness pobyt? Pak jedině Augustiánský dům v Luhačovicích

Darujte svým blízkým nevšední dárek, kterým je ohromíte. Dopřejte jim například dvoudenní wellness pobyt v Augustiánském domě v Luhačovicích. Dárkový poukaz je možné zakoupit v různých variantách a jeho platnost je 6 měsíců od data vystavení. Můžete tak vybrat ten pravý typ pobytu, který si Vaši blízcí skutečně užijí.

Perfektní ubytování

Jste stále tzv. na vážkách a nemůžete se rozhodnout, zda by wellness pobyt vykouzlil úsměv na tváři? Věřte, že ano. Základem je samozřejmě kvalitní ubytování, které je zajištěno v Augustiánském domě. Zde je možné vybrat si pokoj přesně podle Vašich představ. Na výběr je z 5 kategorií (Classic pokoj, Superior pokoj, Junior suite, Apartmá Augustian, Apartmá Leoše Janáčka), přičemž každý z výše nabízených pokojů má jinou velikost a samozřejmě i vybavení.

Co wellness pobyt zahrnuje?

V ceně wellness pobytu je samozřejmě zahrnuto již zmíněné ubytování, a to pro dvě osoby na dvě noci. Vstup do wellness & spa centra Harmonie je neomezený a dá se využít i v den odjezdu, ale pouze do 12 hodin. Nechybí ani polopenze v podání bohaté snídaně a tříchodové večeře. Dále je možné dokoupit za zvýhodněnou cenu i obědové menu. Na pokoji každého zajisté mile překvapí klimatizace, a to především v letních měsících. Župan a pantofle jsou samozřejmě umístěny na pokoji.

Objevte kouzlo moravských lázní Luhačovice 

Luhačovice jsou prakticky největší moravské lázně. Krásná příroda v okolí a tradiční lázeňská kolonáda uchvátí snad každého. Luhačovice mají zkrátka co nabídnout a pokud se spojí se zajímavým wellness pobytem, nikdo rozhodně nebude návštěvy litovat. Augustiánský dům poskytuje příjemné a klidné prostředí pro relaxaci každého návštěvníka. Neváhejte a zařiďte svým blízkým jedinečný dárek v podobě voucheru na wellness pobyt Luhačovice a věřte, že neprohloupíte.

Zdroj informací: https://www.augustian-life.cz/

This entry was posted in Česká republika, Inzerce, Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *