Romantická dovolená v Chorvatsku – překvapte svou partnerku

Chorvatsko patřilo, patří a patřit bude mezi nejoblíbenější místa pro trávení letní dovolené. Toužíte-li zažít opravdovou romantiku, pak se vydejte právě do této země. Najdete zde romantické pláže, které jsou liduprázdné, a ty nejkrásnější odstíny modré, úchvatnou přírodu, památky. Nechybí výlety na lodích a noční život.

Pokud si už nějakou dobu vyčítáte, že zanedbáváte svou partnerku, protože vám mnoho času a nervů ubírá vaše práce, pak zbystřete. Všichni jsme jen lidé a potřebujeme občas odpočívat, načerpat novou energii, relaxovat. Spojte příjemné s užitečným. Ubytování v Chorvatsku last minute nestojí tak moc peněz, aby si tento typ dovolené nemohl dovolit průměrný Čech. Vy si odpočinete a vaše partnerka vás bude mít jen sama pro sebe.

Romantické pláže

Pokud se jedná o překvapení pro vaši partnerku, pak je jasné, že budete vhodné místo pro váš společný odpočinek vybírat sám. Vybírejte tedy s ohledem na její osobnost. Pokud myslíte, že dá raději předost soukromí, samotě, nepotřebuje kolem sebe rozruch a nákupy nejsou její hobby, pak vybírejte taková místa, kde je menší výskyt turistů a nabízí se spíš poloprázdné pláže, příroda, soukromí.

Hotel nebo apartmán?

Jestliže si vaše partnerka potrpí na nákupech a ráda vymění dvě hodiny na pláži za nákupy v obchodním centru, pak hledejte ubytování v Chorvatsku právě na těchto místech. Pak dáte pravděpodobně i přednost ubytování v hotelu, kde nechybí bazén, masáže, kosmetická péče a jiné služby. Ve městě bude i noční život rušnější. Kavárny, diskotéky, živá hudba, festivaly.

Ubytování v apartmánu má rozhodně své kouzlo a užijete si mnohem více romantiky a dobrodružství. Večery při svíčkách u sklenky dobrého moku za doprovodu toho nejlepšího přírodního orchestru – cikády. Výhodou tohoto typu ubytování je možnost využít zahradu pro grilování, různé hry, opalování, větší soukromí a pohodlí. Pokud dáváte přednost většímu klidu, pak je to jednoznačně apartmán.

This entry was posted in Chorvatsko, Inzerce, Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *