Zajistěte si luxusní ubytování v Praze

Chcete poznat hlavní metropoli z té pravé historické stránky? Potom máte bezpočet příležitostí, protože velkoměsto je doslova protnuto spoustou pamětihodností. Větší korunku byste však svému výletu nasadili, pakliže zvolíte i historické ubytování Praha 1.

Zarezervujete si pokoj v centru obklopeném významnými stavbami a částmi, kam se budete vydávat za poznáváním a zábavou. My vám prostřednictvím následujících řádků představíme dva hotely Praha 1, u nichž rozhodně nešlápnete vedle.

Hotel U prince

hotel u princePrvním jedinečným adeptem je hotel původně vybudovaný ve 12. století. Objekt přinášející unikátní atmosféru tamní doby, k čemuž přispívá i samotné situování ubytovacího zařízení. Součástí budovy je známý a proslulý Black Angels Bar, popřípadě venkovní terasa s úchvatným výhledem na centrum Prahy.

Hotel U Prince si vás podmaní originálními a tematicky vybavenými pokoji, v nichž každý najde to své. K dispozici vám budou restaurace a salonky, kde se máte možnost oddávat příjemné relaxaci, odpočinku a nevídanému gastronomickému zážitku.

Hotel U Zlatého stromu

Druhým historickým objektem je Hotel U Zlatého stromu, do něhož se vydáte především v okamžiku, kdy poptáváte skutečně špičkové a nadstandardní služby v této oblasti. Vyhlášený music bar je zdrojem zábavy a prostorné apartmány zase komfortní základnou pro dostatečný odpočinek.

Využijte luxusní ubytování v Praze, kde máte možnost poznat malované renesanční stropy a posedět v zastřešeném atriu. To vše ve spojení s odpovídajícím duchem historie.

Dopřejte si cenově dostupného noclehu, který získá zcela jinou podobu, než je běžné. Ať už vsadíte na jakýkoliv hotel Praha 1, vždy se budete navracet s velkým nadšením. Kdo by ostatně odolal profesionálním službám, špičkovému hotelovému servisu a bezkonkurenčnímu zázemí?

This entry was posted in Česká republika and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *