Co navštívit? To nejlepší fotbalové utkání!

Pokud hledáte nové zážitky, pamatujte na to, že nemusí být nutně spojeny například jenom s poznáváním různých památek a podobných míst. Hitem je dnes zkoušet i novinky v podobě zážitků. Ideálně těch sportovních. Jelikož dlouhodobě je sportem číslo jedna v České republice fotbal, zaměříme se právě na něho. Kdo chce vidět ten nejlepší, měl by si zvolit správnou soutěž. Hitem je dnes rozhodně prestižní Liga mistrů. Jaký je hlavní důvod? Napovídá to už samotný název této ligy, jelikož se do ní kvalifikují výhradně jenom ty nejlepší týmy z nejlepších Evropě. Proto jednotlivá utkání stojí za to. A kam vyrazit konkrétně?

Co takhle Itálie?

Tato země je oblíbenou turistickou destinací, kde si můžete odpočinout u moře, stejně jako zde máte možnost obdivovat památky. To ale není přímo to, co by lákalo většinu mužů. Ti vědí, že tato země je vyhlášená svým fotbalem. I to je důvod, proč do tohoto státu vyrazit. A co udělat ještě před tím, než se vydáte na cestu? Musíte zakoupit vstupenky na AC Milán. Rázem je v podstatě jasné, kam bude vaše cesta svěřovat primárně a co budete chtít navštívit. Bude to:

  • Tým s přezdívkou Rossoneri
  • Tým, který trénuje Vincenzo Montella
  • Tým, který hraje na stadionu San Siro

Nejde rozhodně o jedinou možnost, jak dnes můžete vidět ten nejlepší fotbal v Evropě. Vyrazit lze i jinam. Kam konkrétně? My doporučujeme vycestovat na zápas Ajax Amsterdam. I toto je tým, který patří mezi evropskou špičku. Už podle názvu města nemusíme připomínat, že sídlí v Nizozemsku. I to je zemí, kterou lze znát kromě památek také pro řadu kvalitních fotbalových týmů. A tento je jedním z nich. Tým se pyšní přezdívkou Godenzonen, založený byl už v roce 1900 a nyní hraje na stadionu, kterým je Amsterdam ArenA a který pojme více než 53 500 diváků. I toto všechno tak může být spojeno se zajímavým tipem, kam vycestovat.

This entry was posted in Itálie, Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.