guarana

Jak nepřibrat na dovolené?

Znáte to. Celý rok se těšíte na dovolenou a na to, jak si konečně dopřejete vše, po čem toužíte a rozhodně nepočítáte tím, že byste přibrali další kila. Ve skutečnosti ale nakonec přiberete několik kilogramů navíc, které se po návratu do běžného života těžko shazují. Přitom si můžete dovolenou užít a nepřibrat, pokud víte, jak na to.

Hýbejte se

I na dovolené u moře můžete chodit na procházky, vyzkoušet nové letní sporty anebo třeba potit kila při tanci. Stačí být aktivní a nezůstat celý den přilepený na lehátku. Především ale myslete na to, že pohyb má být zábava. Proto si ho dopřejte s přáteli nebo s dobrou partou, ve které se budete vzájemně podporovat.

Jezte s rozumem

Samozřejmě jste na dovolené a chcete ochutnat nové věci, ale to neznamená, že musíte zapomínat na správnou výživu. Jezte hodně ovoce a zeleniny, libového masa a celozrnných výrobků. Opravdu nemusíte sníst všechno, co je na bufetu, jen proto, že to tam je. Vybírejte s rozumem a zaměřte se na kvalitu, ne na kvantitu. A až dojíte, vstaňte od stolu a nevracejte se pro další jídlo. A nezapomeňte také pít hodně vody. Dostatečný pitný režim je důležitý nejen v létě, ale také při hubnutí v těhotenství. Ano, i to je možné. Pokud si dopřejete kvalitní stravu, můžete i v období radostného očekávání hubnout, aniž by tím vaše dítě nějak trpělo.

Vezměte si s sebou svačinu

Když se vydáte na jednodenní výlety, vezměte si zdravou svačinku s sebou, abyste nebyli v pokušení zastavit se v nejbližším fast foodu. Pár kousků ovoce, zeleniny, nápoj z guarany, müsli tyčinka nebo oříšky vám pomohou odolat pokušení nezdravých svačinek. Chcete-li, aby vaše tělo mělo i při hubnutí dostatek energie, dopřejte mu nápoj z prášku acai, který je plný vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Dobře se vyspěte

V neposlední řadě se snažte zajistit si dostatek spánku. Unavené tělo má větší chuť na sladká a tučná jídla, protože mu schází energie. Za dostatečné množství spánku je u většiny lidí považováno 7 až 8 hodin denně. Pro každého je však dostatečné množství spánku individuální, proto pozorujte svoje tělo a dopřejte mu vše, co potřebuje. Dobře se tedy vyspěte a probuďte se svěží a připraveni užít si další den na dovolené.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.