bitcoin

Dovolená a možnost platby v kryptoměnách

Kryptoměny jsou v poslední době poměrně rozšířeným platidlem. Lidé bezpochyby přišli na chuť jejich výhodám. Vznikají bez centrální banky, nepodléhají žádným kontrolám, nelze je zfalšovat a žádná inflace je neohrožuje. Navíc jde o rychlé a levné platby, které jsou spojeny s náležitou anonymitou. Možná právě proto se kryptoměny stávají čím dál více naší součástí a pomalu si dláždí cestu také v cestovatelském segmentu.

Plaťte za dovolenou v kryptoměnách

Znatelného rozšíření kryptoměn si můžete povšimnout už při samotném pořizování vysněného zájezdu. Například oblíbená cestovní agentura Invia přináší svým zákazníkům možnost platit zájezd například v bitconech. A podobných subjektů bude s největší pravděpodobností přibývat.

Pokud tedy máte nějakou kryptoměnu, můžete ji využít třeba pro pořízení dovolené s rodinou nebo s přáteli. A to v podstatě do libovolného místa světa. Stačí se jen zahledět do produktové nabídky konkrétního prodejce.

Utrácejte kryptoměny na dovolené

I když kryptoměny nejsou v platební styku ještě tak rozšířené, jako klasické peníze, podniků přijímajících tyto virtuální měny neustále přibývá. Dokonce vznikla řada online projektů, které sdružují prodejce služeb a zboží z celého světa, u nichž můžete zaplatit v kryptoměnách. Virtuální měna je v tomto směru přínosná v tom, že se jí netýkají jakékoliv nevýhodné převody měn a podobné neduhy jako u placení klasickými penězi.

Je pravdou, že kryptoměny jsou velice často využívány jako určitý způsob investice. V poslední době se však proměňují v to, co doopravdy jsou. A to je měna určená k placení za libovolné služby a produkty. Pokud tedy vlastníte nějaké kryptoměny, nebojte si za ně koupit nezapomenutelný zájezd a zároveň je použijte při placení na konkrétním místě. Věřte, že možností budete mít v tomto směru čím dál více. Přesvědčte se sami.

This entry was posted in Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.