Kde si mohu udělat nejlepší selfie fotku?

Dnešní svět je světem sociálních sítí a k nim nedomyslitelně patří naše sebeprezentace. Jednou z nejčastějších forem této naší sebeprezentace na Instagramu, Facebooku a podobně jsou nejrůznější fotografie, nebo přesněji řečeno selfie, tedy náš zajímavý, stylový „autoportrét“, na téměř jakémkoli místě. Internet je plný nejrůznějších návodů na to, jak selfie správně vyfotit tak, abyste byli co nejkrásnější a zároveň co nejpůsobivější. My se ale dnes zaměříme spíše na to, kde si selfie, kterou vám budou všichni závidět, udělat.

Světová místa pro dokonalou selfie

Pokud rádi cestujete, můžete se inspirovat následujícími místy z celého světa, která jsou na internetu považována z hlediska působivosti za nejlepší. V Evropě je jedničkou zrcadlový sál v paláci Versailles, ve kterém se nachází několik desítek zrcadel různých typů a velikostí, které zaručí zcela originální selfie. Dalším velmi působivým místem, zejména pokud máte slabost pro nejrůznější celebrity a toužíte po selfíčku po jejich boku, je muzeum voskových figurín Madame Tussaud v Londýně. Pokud se chystáte do New Yorku, neměli byste si nechat ujít udělat si selfie na vyhlídkové terase zvané Top of the Rock, která se nachází v sedmdesátém patře mrakodrapu GE Building a ze které se naskýtá nádherný výhled na celý Manhattan. V Asii patří mezi nejvyhledávanější místa pro selfie zejména Velká čínská zeď, jeden ze sedmi divů světa, či nejvyšší budova světa mrakodrap Burj Kalifa v Dubaji.

selfie

Česká místa pro dokonalou selfie

Pro dechberoucí selfie nemusíte ale nutně cestovat několik tisíc kilometrů, mnoho velmi zajímavých a působivých míst se totiž nachází i v naší republice. K nejfotogeničtějším lokalitám patří samozřejmě centrum Prahy s Pražským hradem, Orlojem či Karlovým mostem. Z dalších měst vypadají skvěle také selfie z malebného Českého Krumlova či z lázeňské kolonády v Karlových Varech. Pokud toužíte po selfie z přírody, vyrazte do lomu Velká Amerika, na vyhlídku Máj nad meandrem řeky Vltavy či k Pravčické bráně do Českého Švýcarska.

This entry was posted in Ostatní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *