Co takhle dovolená v Černé Hoře?

Plánujete, kam letos vyrazíte na dovolenou? Už vás tak trochu omrzelo Chorvatsko a rádi byste dali přednost novým destinacím, které budou příslibem nevšedních zážitků, historických památek, krásných pláží, přímořských letovisek a rozmanité přírody?

Pokud je něco takového vaším cílem, jednoznačně zvítězí Černá Hora, která se nachází hned vedle Chorvatska, ale přitom je zcela jiná.

Navštivte město Kotor

Vydejte se k nejjižnějšímu fjordu Evropy a směřujte k nejkrásnějším zálivům. Mezi ty bude patřit Kotorský záliv a Boka Kotorská. Dejte přednost starobylému městu Kotor. To je takovou pomyslnou pýchou Černé Hory.

Právě v tomto městě budete moci obdivovat krásná a zachovalá opevnění, středomořskou architekturu místních staveb, malebné uličky a samotnou pevnost sv. Jana. Tohle všechno ve vás vyvolá velice příjemné pocity. Ty můžete spojit s posezením v některé z místních taveren nebo relaxací na ohromujících plážích.

Ne nadarmo byl Kotor zapsán na seznam světového dědictví UNESCO.

Na letní dovolenou s Kareta Tour

Pokud si chcete cestu do Černé Hory užít se vším všudy, vydejte se s tím pravým specialistou na cestování. Tím se stane společnost Kareta Tour zaměřující se na zájezdy do přímořských letovisek nacházejících se u Středozemního moře a Rudého moře. A víte, co se je na všem to nejlepší? S Kareta Tour to u Černé Hory rozhodně končit nemusí.

Co byste řekli na léčebný pobyt u Mrtvého moře, lázeňský pobyt v maďarských lázních nebo turistickou dovolenou ve slovenských Tatrách? I tohle je možné realizovat v kombinaci v profesionálním servisem, řadou doplňkových služeb a za příznivé ceny.

Letní dovolená je od toho, abyste si co možná nejvíce odpočinuli a poznali krásy naší planety. Proto neváhejte a rezervujte si zájezd do Kotoru v Černé Hoře. Věřte, že na něj budete ještě hodně dlouhou dobu vzpomínat.

This entry was posted in Černá hora, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *