Chystáte se na hory, ale nemáte vlastní lyže? Tak si je vypůjčte!

Zimní výbava může jít do desetitisíců. Náklady se samozřejmě násobí počtem členů v rodině, jež se chtějí oddávat zimním radovánkám. Naštěstí existují způsoby, jak tyto náklady minimalizovat. Místo koupě si lyže zkrátka pronajměte. Třeba v půjčovně LYZEGOHOME.

Lyzegohome je opravdu dobře zásobená půjčovna lyží. V nabídce najdete lyže dětské, dospělé, běžky, sjezdovky, snowboardy i ostatní vybavení. Tedy helmy, brýle, páteřáky, lyžáky i lyžařské oblečení. Renomovaných značek, s nimiž na sjezdovce nebudete za chudáka, ale naopak zapadnete i mezi zahraniční lyžaře. Součástí služeb je samozřejmě i nezbytný servis. Vámi vypůjčené lyže zkrátka budou v perfektním stavu.

Jaké lyže si vypůjčit?

Při výběru vhodných lyží si zodpovězte několik základních otázek. Jiné lyže například vyžaduje začátečník, jiné profesionál. Jiné lyže jsou vhodné pro děti, jiné pro dospělé. Zatímco v hledáčku začátečníka by měla být lyže měkčí, a tudíž ne tak náročná na techniku, zkušenější lyžař může vybírat mezi lyžemi tvrdšími.

pujcovna lyze

Kde budete lyžovat?

Důležitým parametrem při výběru je také místo, ke budete lyžovat. Jiné lyže vyžaduje upravená sjezdovka, jiné jízda v terénu. Zatímco pro jízdu na sjezdovce jsou vhodnější lyže užší, do terénu jsou obecně doporučovány lyže širší. Svou roli však hraje i délka lyží, která má přímý vliv na jejich ovladatelnost.

Kategorie lyží

Speciálními kategoriemi jsou lyže dámské, dětské, juniorské a závodní. Podle lyžařského stylu se lyže dělí na all-round, all-mountain, freeride, freestyle atd. Dámské lyže se obecně lépe ovládají. Bývají lehčí, se širší špičkou a vázáním posunutým dopředu. Velmi lehké jsou dětské lyže oproštěné od jakýchkoliv konstrukčních prvků, které obecně hmotnost lyží navyšují. Při výběru dětských lyží hlavní roli hraje výška dítěte. Lyže by měly být zhruba o 20 cm kratší.

Při výběru lyží se neváhejte obrátit na specializovaný personál, který doporučí správný model právě pro vás a vaši rodinu.

This entry was posted in Ostatní, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *