VÍZUM DO ČÍNY

Co všechno potřebujete pro víza do Číny? Je tu jedna novinka

Rusko a Čína patří k poměrně často navštěvovaným zemím, do kterých ovšem potřebujete víza. Pokud jste doposud cestovali jen v Schengenském prostoru, bude pro vás ta spousta zařizování nepříjemným překvapením.

Abyste obdrželi víza do Číny, potřebujete podat žádost a nachystat si několik věcí. Potřebovat budete pochopitelně cestovní pas s platností aspoň půl roku po době návratu, jednu barevnou originální fotografii pasového formátu, elektronickou letenku, itinerář cesty po Číně, rezervaci ubytování, OSVČ dokládají i výpis z živnostenského rejstříku a majitelé firem výpis z obchodního rejstříku. Jedete-li za příbuznými, potřebujete i doklad o zařízeném cestovním pojištění, zvací dopis, studenti musí mít potvrzení o studiu apod. Obchodní cesty mají ještě jiné náležitosti, dokládá se účel návštěvy a jiné informace.

VÍZUM DO ČÍNY

Novinkou pro vízum do Číny jsou i povinné otisky prstů

Od října letošního roku navíc Čína víza vydává pouze těm, kteří se osobně dostaví také na otisky prstů. Dříve je potřebovali pouze lidé, již ve velkém navštěvovali Turecko či jinou zemi, kde jsou potíže s terorismem. Dnes jsou povinné úplně pro všechny žadatele s výjimkami těch, u nichž není otisky prstů možné sejmout, lidí mladších 14 let a starších 70 let, vysoce postavených politiků a několika dalších úzkých skupin.

Na otisky prstů je třeba se dostavit do Vízového centra v Praze, už tedy není možné zařídit vízum zcela kompletně přes internet. Pořád je ovšem jednodušší a rychlejší vyřídit všechno přes zkušené prostředníky.

obchodni vizum m multi vstup rok vizadociny

Vízum do Číny i za 2-3 dny

Pokud se spolehnete na odborníky, ušetříte si starosti i čas. Vyplníte formulář, přichystáte si podklady, oni vše zkontrolují. Žádost o víza Čína vrací, pokud jsou v ní chyby, a tím se celý proces prodlužuje. Poté vám bude domluven termín na sejmutí otisků prstů. Do Prahy tedy budete muset pouze jednou, nikoliv dvakrát. Víza je možné vyzvednout si osobně nebo nechat poslat. S asistencí profesionálů se každopádně nemusíte bát, že by vám vízum do Číny nebylo uděleno. A pokud na něj opravdu spěcháte, za příplatek je možné ho vyřídit i za 2-3 dny.

This entry was posted in Čína, Inzerce. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.