Co podniknout v Mariánských Lázních?

Mariánské Lázně nacházející se v Královohradeckém kraji patří k oblíbeným českým městům, kam se s nadšením sjíždění návštěvníci libovolného věku a pohlaví. Pokud aktuálně plánujete výlet do tohoto města, určitě vám přijde vhod několik tipů na zajímavé pamětihodnosti a túry.

Kam v Mariánských Lázních

Jestliže chcete poznat opravdového ducha Mariánských Lázních, pak v žádném případě nevynechte lázeňskou kolonádu. Ta je skvostným a zajímavým místem, kde se domůžete příjemné relaxace a odpočinku. Za návštěvu stojí i Zpívající fontána, některý z dostupných parků anebo naučné stezky.

Pakliže bychom měli pokračovat ve výčtu dalších předností Mariánských Lázní, určitě musíme zmínit rozhlednu Hamelika, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Pravoslavný Kostel Svatého Vladimíra i městské divadlo. Na objevování Mariánských Lázní budete potřebovat několik dnů. Je tedy pochopitelné, že vás bude zajímat i hotel v Mariánských Lázních.

Hotel Cristal Palace a Hotel San Reno

Jestliže si chcete po absolvování výletů po Mariánských Lázní opravdu odpočinout, své profesionální služby vám nabídne Hotel Cristal Palace. Plně klimatizovaný hotel s vlastními prameny a řadou wellness a léčebných procedur.

A pokud hledáte ubytování i včetně parkování, jež nebývá obvykle součástí hotelů, vsaďte na výjimku, kterou je Hotel San Reno. Ten disponuje jak podzemními garážemi, tak komfortními pokoji, restauračním zařízením a možností volby zajímavých spa&wellness balíčků.

Vyberte si ten správný hotel v Mariánských Lázních a vydejte se za poznáním. Ať už to bude v rámci rodinné dovolené, výletu s přáteli nebo pracovní cesty. Z tohoto pobytu si odnesete spoustu zážitků, poznáte hromadu překrásných míst a zároveň si dopřejete nadstandardního ubytování v jednom z nejopěvovanějších měst České republiky. Poznejte Mariánské Lázně na vlastní kůži.

This entry was posted in Česká republika, Inzerce and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *