Nejkrásnější pláže světa

Plánujete letní dovolenou a usmysleli jste si, že chcete poznat ty nejkrásnější pláže světa? Pak jste tu na správném místě, protože právě tento článek vás navede tím vhodným směrem a poodhalí vám destinace, o nichž se vám možná ani nezdálo.

Nejkrásnější pláže světa od A až do Z

Jestliže hledáte vysněnou a dokonalou pláž, určitě vyrazte do Francouzské Polynésie, konkrétně na ostrov Tikehau, právě tam se totiž rozprostírají překrásné písečné pláže s bílým a růžovým pískem.

Zdlouhavě nebudete odolávat ani Kajmanským ostrovům, které ukrývají jiné místo pro úchvatnou a ničím narušovanou relaxaci. Je to Seven Mile Beach, kde se budete moci na pláži oddávat nejrůznějším pohybovým aktivitám.

Ve výčtu nekrásnějších pláží světa samozřejmě nelze zapomenout ani na Bahamy, konkrétně pláž Harbour Island, kde se mimo jiné dočkáte i potřebného klidu od lidí.

A pokud byste náhodou chtěli nějakou změnu, potom vás čeká pláž Waipio Valley Beach nacházející se na Hawaii. Ta se od všech ostatních výše jmenovaných odlišuje hlavně sopečným pískem černé barvy, což je naprosto fascinující.

Při hledání nejkrásnější pláže světa vás na holičkách nenechají ani Panenské ostrovy, kde se určitě zastavte na pláži Trunk Bay a pokud byste náhodou zavítali na Barbados, zaplavte si u pláže Bathsheba Beach.

12019 / Pixabay

Užívejte si pohodovou dovolenou na Bali

Je pravdou, že poslední dobou se do hledáčku mnohých cestovatelů dostává Bali. Přenádherná destinace, kde lze kromě spousty přírodních skvostů narazit také na jednu ze skrytých a dech beroucích zátok. Je to Dreamland Beach, jejíž název je jasně vypovídající. Stačí, když se vydáte na poloostrov Bukit. Díky velkým vlnám a ideálním podmínkám je tato lokalita často vyhledávána také surfaři z celého světa.

This entry was posted in Ostatní and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *